650 euro'ya Kron XC4000lx v-fren mi? Yoksa Başka bir şey mi?

sejder

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar uzun yıllar sorunsuz kullanacak kaliteli bir bisiklet arıyorum. Yakında askere gidicem (kısa dönem) askerden sonra bisiklet almayı düşünüyordum fakat kron'un fiyatının yaza doğru artacağını öğrendim o sebeple askere gitmeden alıp depoya kaldırmayı düşünüyorum. Baktım gördüm ve ancak param Xc 4000lx'e v fren yetecek kadar siz bunu mu tavsiye edersiniz yoksa başka bir şey mi? Yada askerden sonra mı alayım? Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Scudo

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
kararın ne olursa olsun bu fiyat aralığında alıcağın bisiklette benim naçizane görüşüme göre memnun olmayacağın tek şey amortisör olacaktır.. Vede bisiklet üstündeki hemen hemen en pahallı parça olacağından dolayı değiştirmen güç olacaktır nerden alırsan al farkını ödeyip bütcene göre daha iyi bi amortisörle başlamanı öneririm ,amortisör bi sarf malzemesi olmadığından uzun süre kullanacağın bi parça olacaktır... iyi forumlar şimdiden bol pedallı günler dilerim

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Evet bencede 650 € için ideal bir bisiklet ama üstüne biraz fark ekleyip en azından bir Rock Shox Tora alırsan gerçekten uzun ömürlü güzel bir bisikletin olur...

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Bence şimdiden almayın.Ben de 12'sinde askere gidiyorum, kısmetse kısa dönem olacak.Benim bisikletim var fakat elimdeki ve onun üzerindeki fazla parçaları elimden çıkarıyorum.
Askere giderken birşeye yatırım yapmamak daha akıllıca olacaktır.Zira döndüğünüzde yeni markalar piyasaya girebilir, bisiklet bilginizi artırarak daha iyi fiyat/performansı olan bisikletlere yönelebilirsiniz, beklenmedik kampanyalar çıkabilir, veya beklentinizi yükseltebilirsiniz.
Bu yüzden alışverişinizi dönüşe ertelemenizi tavsiye ediyorum.
Şimdiden hayırlı teskereler.

sejder

Üye
Tepki
0
@athletic
Aslında benimde başta fikrim öyleydi fakat bakarken şu anda en iyi fiyat/performans ürünü olarak bu ürünü gördüm ve benim elimdeki paraya çok yakın daha üzerine çıkamayacağımda kesin. Efor bisikletle konuşunça dedikleri bana bu bisikletin fiyatı şu anda kampanyalı elimizde de 60 adet falan var yaza doğru hem fiyatı artaçak hemde stoklarımız tükenecek dedi yani 800 euro olabilir dediler fiyatı . o sebeple bende almayı düşündüm. Bilmem sizin fikriniz ne olur. Yani başka markalarda sizce bu fiyatlara bu özellikte bisiklet bulabileceğim kampanyalar olabilir mi? Ben bisklet işinde yeniyim geçen yıl eylül ekim gibi nasıl dı?

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
@sejder

Kron Bisiklette hiçbir zaman yazlık yada kışlık fiyat uygulaması yapılmamıştır.Fiyatların artacağını nereden duyduğunu bilmiyorum ama XC 4000 LX modeli ve diğer tüm modeller son bir adet bitinceye kadar aynı fiyatlardan satılacaktır.
XC 4000 LX V Fren modelinin LX olan arka viteside XT ile değiştirilmiştir.

sejder

Üye
Tepki
0
@sonmez

Sirkecideki Efor bisikletten duydum stoklarında. Şu anda bu modeller kampanyadaymış 60 tane kalmış ve onlar satıldıktan sonra 850-900euro arası olacağını söyledikler.Onlarda kesin 1-2 aydan satılır dediler sen askerden gelmeye kesinlikle bu fiyatlara bulamazsın dediler

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Fatih'in tüm sözlerine katılıyorum. Ayrıca bisikleti depoya kaldırmaktan bahsediyorsun, bisikletin bakımı da söz konusu. Bence hiç bisiklet filan almayın şimdilik, askerden dönünce daha sağlıklı olur.@athletic

exen

Daimi Üye
Tepki
44
efor bisiklete katılıyorum bisikletlerde bitecek diye degişik fiyat uygulaması yapılacagı söz konusu dahi olcagını zannetmem

sejder

Üye
Tepki
0
@trialerkan

Valla umarım öyle olur yani temmuzda stok bitince yeni geleceklerde bisikletlerde fiyat farklı olursa beim o bisikleti askerden gelince almam imkansız hala geliyor hele 800 euro gibi bir fiyat derlerse yanına bile yaklaşamam