600 tl ye dağ bisikleti

Tepki
0
arkadaslar bi kaç gündür arastırıyorum ve bıkmadan usanmadan bu sorulara yanıt veren arkadaslara tesekkür ederim. bu işe yeni baslıyorum ve ayırabileceğim bütcem 600-700 arasında.almıskende iyi bişey almak istiyorum.donanım olarak salcanonun üzerindeki donanımın iyi olduğunu okudum.kron xc500 ve sedonanın 711v si beni zorlar biraz ama yinede siz bunlar iyidir yada salcanonun donanımı iyi olup kadrosu kötü olmasındansa kron yada sedona kadrosu iyi olup donanım salcanoya göre kötü ama ben bunu tercih ederim dermisiniz yada bunlar kadar iyi baska bi model önerebilirmisiniz?

Scudo

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
Öncelikle foruma hoş geldiniz.Bende 5 ay önce bisiklet aldim.ilk başta bende kararsızdım.sonra gidip bir sedona borla aldım 5 aydır kullanıyorum 650 tlye almıştım şimdi fiyati ne oldu bilmiyorum ama geçen 5 ayda çok memnunum ve iyiki bunu almışım diyorum.Kron güzeldir duyduğuma göre Kronlarda ömür boyu kadro garantii varmış yine de karar sizin ....

• Beğen
Tepkiler: eray aşık

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Kron xc500 ün 24 vitesli modelini öneririm.Arkadaşa aldık.Gayet hoş bir tasarıma sahip.Ayrıca yolda akışı gayet iyi.Birde git gör bisikletleri.Orda kararını vereceğine eminim.Kolay gelsin.

• Beğen

mustafa apçin

Aktif Üye
Tepki
98
Ben de aynı kararsızlığı yaşıyorum şu an
Sedona 701
kron xc500
salcano 212HD
salcano astro 240 srv
salcano astro 241 sv
salcano istanbul M

bu modeller arasında sıkıştım kaldım resmen. 500 ü geçmek biraz zorlayacak beni bu yüzden 240 srv 241 sv ve istanbul a yoğunlaştım. Çaresizce bekliyorum:)

• Beğen

emsal akar

Üye
Tepki
8
kron xc 500ü öneririm, hem kadroya ömür boyu garanti vermesi de büyük bir artı..
göz alıcı tasarımı da cabası...

• Beğen
Tepki
0
Arkadaslar cok kararsizim 240svr salcanonunda donanim konfigurasyonu iyi ve ucuz yardim lutfen

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Salcano 241 sv aldık yazın kız arkadasımla deişmeli 2 bisiklet kulnıyoruz. Bisiklet gayet güzel .

Ağar araziye girmek için zaten maşası üst degil kronunda sedonanında bunu göz önüne alarak kadrosununda atlama zıplama bozuk yollar kaldırımlar da kırılcak gibi bi kadro deil yani saglam oldugunu söyleyebilirim.

Agustosta nakit 490 a almıstık nakitte iyi indirim oluor. 212 hd disk fren olusu iyi fakat donanımı 240 sv ye göre düşük tek artısı disk fren.

Yani ne yönde kullanıcaksın bilmiyorum ama salcanoların genelinde raceking lastikler var asfaltta cok akıcı oldugunu söyleyebilirim denedigim için ortada bulununan dişleri yan yana ve büyük lastik yuvarlanması iyi. Kalın oldugundan arazidede kurtarır falan filan.

Kendi kulandıgımı tavsiye ederim acıkcası elindeki fiyata. Sedona yada krondan farkı fiyatın ucuz olması ve kadrolarıdır.

Magazaya git alıcı gözüyle incele derim karar vermen cok daha kolay olur ille seni ceken bi bisklete takılcaktır gözn bu sekilde cok zorlanırsın.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Whistle Miwok 1163V modeline de bakabilirsin. 700 TL'ye bu bisikleti rahatlıkla alabilirsin.

Tepki
0
arkadaslar salcano 241 sv yi tercih ettim inş. pişman olmam sonradan tesekkürler ilginize

mustafa apçin

Aktif Üye
Tepki
98
@Uğur Recep AKGÜL

Kendi seçimim için çok yardımcı oldu bu yorumunuz. Teşekkür ederim.

Buse Evren

Üye
Tepki
27
@mustafa apçin

Bisikleti aldınız mı :) ? Almadıysanız 2012 modelleri beklemenizi tavsiye ederim 2011 e göre kat kat başarılı gözüküyor tam 6 aydır çıkmasını bekliyorum yazın 711v ye karar vermiştim ve dolar düşüktü fakat babam son anda hevesimi kırmıştı maalesef yolda giderken sadece bakıcaz sonra alırız demişti ve ben şoklara girmiştim daha sonra yalan oldu tabi ama o gün çok büyük hayal kırıklığına uğramıştım.Resmen hislerimle oynadı :boese157:

mustafa apçin

Aktif Üye
Tepki
98
Henüz bisiklet almadım. Elimdekiyle idare ediyorum. Bütçe ayarlamaya çalışıyorum:)

2012 modeller daha başarılıdır illa ki ama fiyat olarak her yeni üründe olduğu gibi yüksek olacaktır. o yüzden 2012 modellere yanaşmayı pek düşünmüyorum.

SİNAN YÜCEL

Aktif Üye
Tepki
21
size almayı düşündüğünüz bisikletin daha iyisi ve gerekli ekipmanları ile birlikte olan bir seçenek göstereyim.telefonla ulaşabilirsiniz(link)

• Beğen
Tepkiler: mustafa apçin

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
XC 500 de 711 de iyidir. Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu almanızı tavsiye ederim.

mustafa apçin

Aktif Üye
Tepki
98
Arkadaşın konusunu sabote ettik özür dilerim :D

Eğer 1500 lira limitli kredi kartı başvurum kabul edilirse whistle veya salcano ng255 srd alacam. kabul edilmezse 2 ay bekleyip astro240 srv veya kron alacam.

Tepki
13
Bisiklet
Cannondale
@mustafa apçin

Selamlar, Bursa aydın motobike internet sitesine bakmanızı öneririm. Peşinde çok indirimli modeller var, Whistle 1164 veya 1163, daha çıkarsanız 1162, 1161 öneririm. Sedona 711 de çok iyi. Şehir bisikleti derseniz sedona 321 fiyatına göre çok iyi bir seçim olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: mustafa apçin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mustafa apçin

Kullanacağın yer neresi örnek vereyim dağdamı şehirdemi ?

salcano istanbul m şehir bisikletidir diğerleri dağ şehirde kullanacağğım diyorsan kesinlikle şehir bisikleti öneririim ama yok dağda diyorsan dağ alacaksın iyi forumlar :)