6 Temmuz Pazar "Vivaa Riva” Rampa-Deniz-Irmak

epica2006

Üye
Tepki
70
@mumutum

Kavacık'taki benzinci değil, riva sapağındakinde mola veririz. ama kavacık yokuşu bitimde biraz durup soluklanacağız. olmazsa sen de oradan bize katılırsın. yolu biliyorsan zaten yanından gececegiz :) her ihtimale karşı telefon numaramı kaydet istersen...
sevgiler...

Scudo

epica2006

Üye
Tepki
70
@ieren34

merhaba eren;
beşiktaş'a gelirsen hep beraber oradan karşıya geceriz.
sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: ieren34

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Kavacık'taki benzinci değil, riva sapağındakinde mola veririz. ama kavacık yokuşu bitimde biraz durup soluklanacağız. olmazsa sen de oradan bize katılırsın. yolu biliyorsan zaten yanından gececegiz her ihtimale karşı telefon numaramı kaydet istersen...
sevgiler...

sizi yokuşun sonunda bekliym o zaman, hehe,,
soluklanırken yavaş yavaş tanışırız,,
sevgilerle,

• Beğen
Tepkiler: epica2006

epica2006

Üye
Tepki
70
@oekizler

merhaba;
evet ilk belirlenen yoldan gidilecek. kavacık yokuşu çıkılacak ve ardından orman, acarkent, riva yoluna girilmesi planlanıyor.
sevgiler

electranwn

Üye
Tepki
27
merhaba,
Ben de katilamaya cali$acagim.
sirt cantasina havlu ve mayo koyup gelecegim.
Ama bisikletim problem yaratabilir, Birilerinde anahtar felan olacak mi?
Bir de kac km surecek, saat kac gibi riva da olmayi planliyoruz?
donme zamanimiz 17:30 galiba.

• Beğen

epica2006

Üye
Tepki
70
@electranwn

merhaba;
alyan çakısı, yama seti mevcut. toplam (gidiş-dönüş) 80 km civarı...
17:30'da dönmemiz şart değil. daha erken de dönebiliriz. genellikle ortak hareket etmeye çalışacağız.
sevgiler...

ieren34

Üye
Tepki
13
arkadaslar...elinizde fazla eldiven ve kask ( eldivene öncelik verebilirsiniz ) fazla adet bulunursa getirme imkanınız var mıdır? saygılar...kask olmasada olabilir..

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
@ieren34

SLm kardeş. bende fener durağının hemen üstünde oturuyorum. (camının tepesinde deil tabi :D)

msn ekledim seni gelmek istiyorsan fener durağında bekle. tam 5:50 gibi fener durağında olman lazım. çünkü unkapanından bir arkadaşım daha gelicek. aslında ben onun kuyruğuna takılcamda :)

• Beğen

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
bu arada getircektim gerçi mayo , havlu ama şimdi herkes getircek ise getirelim. kek gibi tek başıma girmiyeyim :D:D

ieren34

Üye
Tepki
13
tamam abi ben 5:50 de duraktayım...kendinize iyi bnakın yarın sabah görüşürü

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
5:40///6:00 arası unkapanındaki otobüs durağının orda olucaz. fakat beklemeden geçicez.. Dİkkat; İMÇ nin oradaki durakda olmayacaz ! fener sahilden gelen unkapanı durağından geçicez ordan eminönü ve yetişebilmemiz içinde tabiki biraz hızlıca gitmemiz gerekicek.

bu kaadar plan yaptık birde aksilik çıkarsa o zaman fiyaskoyu görün :D

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Geziye ilişkin son katılım listesidir arkadaşlar,, yanlışları(varsa) düzeltelim lütfen,,

1) Ayhan
2) Aytekin
3) Ersen
4) Enis
5) Cemil
6) Onur
7) Cevat (buyuk bir aksilik olmazsa)
8) mustafa
9) ferdionat
10) Ümit(mumutum)
11) Faruk(afd92)
12) zeynep
13) evrim
14) zeki
15) Eren...
16)Sertaccc (bir aksilik olmazsa)
17) Cevat (buyuk bir aksilik olmazsa)
18) electranwn
19) _kartal_

• Beğen

nighteagle1

Forum Bağımlısı
Tepki
1.002
@epica

EPİCA KARDEŞ SANA HİÇ BU ŞEKİLDE Bİ ÜSLUP YAKIŞMIYO.,ORDAN BURDAN ALMA GİBİ,SEN NERDEN İSTERSEN ORDAN ALIRSIN.BİRDE DAHA MAYIS AYINDA FORUMA ÜYE OLMUŞSUN,ORGANİZASYON YAPMAK İÇİN BİRAZ SABIRLI OL,ANADOLU YAKASINDA MERT KAPTAN VAR ,ONUNLA İRTİBATA GEÇSEN İYİ OLUR.SEVGİLER....

yunussal1

Üye
Tepki
20
arkadaşlar meraba, bende yarın (daha doğrusu bugün ) eğer uyanabilirsem gelcem, umulurki görüşmek üzere..

• Beğen

ers

Daimi Üye
Tepki
287
@nighteagle1

Tartışma yaratacak üslüplardan lütfen kaçınalım.
sana bu şekilde üslüp yakışmıyor dedikten sonra: foruma üye olma tarihi ve git bunu bundan öğren tarzı konuşmalar sadece tartışma doğurur.

Tekrar hatırlatıyorum. Arkadaş ismi geçen markadan yaralanmış olabilir sen ona güzel bir cümleyle cevap veriyorsun.
"sana bu şekilde üslüp yakışmıyor" bunun üzerine tavsiye etmem gibi cümleler seçsek.

ayrıca avukatmı oldum?
yoo
seçtiği güzergahtan dolayı yarın kendisine katılmıyacağım.
"karar veririz birlikte" dedikten sonra tek başına karar vermesi benim tarafımdan hoş karşılanmadı epica nın.
fakat yine doğru üslübü "mert kaptanın ekibinden biri olarak" kullanmak gerektiğini düşünüyorum.

saygılar

• Beğen
Tepkiler: trinity72

electranwn

Üye
Tepki
27
@nighteagle1

cok komik bir mesaj olmu$ bu.
ekipman alirken problem ya$anan yerler ile ilgili bilgi vermek bence kotu degil iyi bir$ey. isteyen kaale alir isteyen almaz. Benim de ali$veri$ yaptiktan sonra canimi yakan yer olursa sikayetvar.com a yazarim, forumlarda prolemimi payla$irim.
Ayrica Organizasyon yapmak icin gereken ko$ullar listesini bilmiyorduk $imdi ogrenmi$ olduk sanirim :D
Artik yatmam lazim sanki. Yoksa nasil kalkilir sabahin korunde :eek:

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
EPİCA KARDEŞ SANA HİÇ BU ŞEKİLDE Bİ ÜSLUP YAKIŞMIYO.,ORDAN BURDAN ALMA GİBİ,SEN NERDEN İSTERSEN ORDAN ALIRSIN.BİRDE DAHA MAYIS AYINDA FORUMA ÜYE OLMUŞSUN,ORGANİZASYON YAPMAK İÇİN BİRAZ SABIRLI OL,ANADOLU YAKASINDA MERT KAPTAN VAR ,ONUNLA İRTİBATA GEÇSEN İYİ OLUR.SEVGİLER....
küçük harf kardeşim, küçük harf,,,!!**lütfen