6 kollu jant ile ilgili!!! arka janttan gelen ses?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında ümit BOZ tarafından paylaşıldı.

1. ümit BOZ

ümit BOZ Yeni Üye

Seviye:
    daha önce balans ayarı yapılıyor mu diye bir konu açmıştım pek yorum almadı, sağolsun yazan arkadaşlarda sağlamlığına değinmiş :) bende tangır tungur merdivenlerden falan inmeye başladım :) gel gelelim bugün düz yolda giderken arka göbekten gıcırtı gelmeye başladı ince uçlu basınçlı yağ tüpü ile yağ da sıktım ama sıkıntı geçmedi acaba rulmanlarının mı değişmesi gerek ?

Uploaded with ImageShack.us

2. burak koçak

burak koçak Kıdemli Üye

Seviye:
    tekeri salladığında boşluk var mı? belki titreşim göbeğe zarar vermiştir sorun jantta değildir?

ümit BOZ

ümit BOZ Yeni Üye

Seviye:
    sallanınca boşluk yok belirli bir hıza gelene kadar da ses gelmiyor ama o hıza ulaşınca gırç gırç gırç rutin oluyor ses pedal çevirsem de çevirmesemde oluyor ama ayağa kalkıp öne ağırlık verince ses kesiyor :(

4. mtbcandir

mtbcandir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ben daha önceki yazılarını okumadım ama balans ayarı yapıyor motorcular bunlar için baya da basit bir onlara bakarsan hemen basitçe yapabilirler saygılar

İlginizi Çekebilir

1-1484682847526-117cod4mi4i88-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2017-2-1_9-5-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....