6 Ekim Çarşamba yüksek tempo belgrad

Tepki
54
6 Ekim cumartesi saat 10.00 gibi beşiktaş üzerinden belgrad yapmayı düşünüyorum tabiki önerilere açığım rota değişebilir. tempoyu yüksek tutmayı düşünüyorum 35-40 civarı bu tatil gününü boş geçmeyelim bence :D

ben cevizlibağda oturuyorum katılımcı aradaşlara göre buluşma yerini ayarlarız

ben ara ara foruma bakıcam ama olurda cepten ulaşmak isteyenler için 0534 238 77 09

katılmak isteyenlerin kask eldiven yama pompa gibi malzemeleri bulundurarak sürüşü güvenli hala getirmeleri rica olunur

Scudo

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Ya tarih Yada günde bir yanlışlık var.

Tepki
54
doğru ya bende başlığı doğru yazmışımda içeriği yanlış yazmışım :( okullu bir öğrenci olarak tatil diyince aklım direk cumartesiye gitti doğal olarak :D

recep bozkurt

Aktif Üye
Tepki
167
s.a
burak ben recep cumartesi bende gelirim seninle nerede toplanıcagımızı yazarsan seni yormak benim için kiyifli bir hale gelirr....

Avrupa Yakası Pedal Gurubu

Tepki
54
yok recep ya o bugündü c.tesi diye yanlış yazmışım zaten c.tesi benim dershanem var hazır tatil diye bugün sürdüm ben :D inş. daha sonra yorarsın beni :D

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
40 ortalama ile giden varsa benide çağırırsanız bende katılırım leventteyim şöyle belgraddan gireriz kemerburgaz tarafına gider geliriz 80-90 km süreriz diye düşünüyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ali Emre Akcan

vay ali dostum yine sahalardasın 270 km nin fatihi bir günde ,bu forum sana kurban olsun .....

Tepki
54
@Ali Emre Akcan

olur tabi abicim bugün biraz rüzgarlıydı eve geldiğimde ortalamam 26 tıydı tabi yokuşlar inişler ışıklar dahil olduğu için öyle o benim dediğim 35 40 ortalama düzlükler içindi :D

recep bozkurt

Aktif Üye
Tepki
167
burak neyse önemli değil ama başka zmn bir düzenlersen 2 3 gün öncesinden yaz daha erken haberimiz olur bende gelirim o zmn hadi kendine ii bak

AVRUPA YAKASI PEDAL GURUBU:winken
457