İptal Edildi 58cm Civarı Yol Bisikleti Arıyorum ! (1200-2000 tl arası, İstanbul)

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Emre Tez tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Emre Tez

Emre Tez Yeni Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhabalar herkese,
    Başlıkta yazdığı gibi İstanbul veya çok yakınlarından, 58 cm civarı (boyum 1.88 m) yol bisikleti arıyorum. Donanım olarak 105 ağırlıklı olması tercihim.
    Biraz ayrıntıya gireyim. Giant Defy 1 bisikletim vardı (ful Shimano 105'li, Keo pedallı) ve çok memnundum ama çalındı. Onu da ikinici el almıştım 1500 liraya. Hayatımda yaptığım en iyi alışverişti :)
    Yazdıklarıma uyduğunu düşündüğünüz, kelepir diyebileceğiniz bir teklifiniz varsa konuşalım.
    Sevgiler,
    Emre

Emre Tez

Emre Tez Yeni Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Güncel. 58-60 yol bisikleti arıyorum!

3. Tolga Tunçel

Tolga Tunçel Forum Bağımlısı

Seviye:
    Klasik cromoly bisiklet düşünürmüsünüz?

İlginizi Çekebilir

upload_2016-5-10_14-56-31.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
upload_2015-7-20_12-17-30.png
Antrenmana çıkmadan önce bünyemizin ne durumda olduğunu bilmek can alıcı nokta. Aslında bisikletin başına geçip de pedal çevirmeye başlayıncaya kadar kendimizi yeterince formda hissedebiliriz ama...
3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.