56CM / KARBON / ULTEGRA / COOK UCUZ ve ÇOK ACİL

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
Arkadaşlar merhaba,

Çok sevdiğim fotoğraf işine geri dönme kararı almam nedeniyle aşağıdaki bisikletim satılıktır. Fotoğraflarını akşam üzeri veya yarın koyabileceğim kusura bakmayın.

Giant CADEX KARBON 56cm kadro
Aliminyum 550gr ön maşa
Karbon sele borusu
Fizik sele (120€ verildi 1 aylık)
Ultegra jant seti (1200 km yol yaptı pırıl pırıl 480usd verildi)
Ultegra STI (ultegra setin tamamı 2007dir)
Ultegra 175mm ayna kol
Ultegra arka aktarıcı
Ultegra ruble
Ultegra zincir
105 ön aktarıcı
105 fren bacakları
Look keo sprint race pedallar (kırmızı)
Ön lastik Michelin pro grip (1200km yaptı)
Arka lastik Michelin pro race (400km kadar yaptı eski pro grip cam nedeniyle yırtılınca bunu almıştım)
amoeba 110mm boğaz
Omaeba 440mm gidon
2 adet suluk kafesi (aliminyum hafiflerden)
2 adet suluk

vallahi daha ne olsun, çok acil satıyorum zira alacağım fotoğraf makinesini kaçırmak istemiyorum. Bisikletin ağırlığını hiç tartmadım ancak 8200gr fazla olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Önemli not: Lütfen 0533 668 65 90 dan irtibata geçiniz, özelden mesaj atmayınız.

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Erdoğan KESGİN

Scudo

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
pardon arkadaslar...

FIYAT 1500 YTL (binbesyuz ytl) dir.
yarin aksam izine cikiyorum haftaya pazar Istanbulda olacagim.Alacak kisiye yarin aksam 20:00 e kadar veya pazar gunu ogleden sonra teslim edebilirim.

Alacak arkadasa hayirli olsun.

Erdogan

okolli

Aktif Üye
Tepki
7
dostum ultegra seti komple satarmısın ? satarsan kaca satarsın ?

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
Fotograflar asagidaki gibidir.
1 kez dustugumden sti kollarda surtunme izi mevcuttur bunun haricinde kusuru yoktur.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

umarim bu fotograflar yeterlidir

Erdogan

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
ilan günceldir, bu fırsatı kaçırmayın arkadaşlar, gerçekten ihtiyacım olduğu için satıyorum, ultegra set ve jantlara 1600ytl harcadım sadece, varın diğerlerini siz düşünün, bu bisikleti toplamaya kalksanız 2200ytl den az para harcamazsınız.

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
@ERDOGANKESGIN

ERDOGANKESGIN
Forum Demirbaşı

fiyanız piyasa fiyatlarına göre yüksek, kaldı ki 2. el bisikletde sıfır fiyatından %30 düşmeniz gerekir. Sizin bisikletinizin de eski model olduğunu düşünürseniz yaptığınız hesap yanlış bence...

Ayrıca daha 3 ay önce full ultegra topladım , yukarıda yazdığınız fiyatlar TR fiyatları, ABD den kutuları bozuk malzemeleri %50 daha ucuza alabiliyor, getirtebiliyorsunuz. Jant hariç ultegra setin bana maliyeti 400ytl olmuştu. Tabi bunu herkes getirtemez ayrı bir konudur.

Sevgiler,

bana geçenlerde böyle bir ilan yazmıştınız, şimdi anlıyorum demek ultegra seti 400 ytl'ye malederken, jantları da 1200 ytl'ye almışsınız?
ben artık hiçbir şey demek istemiyorum

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@uyku evi

Tüm Ultegra setim Velespit faturalı ve garantilidir, Dileyen kişiler Velespiti arayarak hem bisikletim hemde ultegra setimin ne zaman alındığına dair bilgi ve teyit alabilirler.

Ön yargılı olmayalım arkadaşlar, sonuçta herkes 1 tane bisiklete binmiyor içimizden kimilerinin 1 den fazla bisikleti var.

Ayrıca bisikletime ait bakımlar da Velespit tarafından yapılmaktadır.

Önemli not: Fiyat verirken çok uygun bir fiyat verdiğimi kimse inkar edemez, ayrıca ben 15 yıldır ikitekerciyim ve fiyatın nerede ne zaman ne kadara verileceğini sizden çok daha iyi bilmekteyim Sayın UYKUEVİ...

Sevgilerimle...

Erdoğan KESGİN

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@uyku evi

kardeş iyi hoş 400 e mal etmişsin Ultegra seti. Ama arkadaş Velespitten aldım seti diyor, oradan aldı ise dediği fiyat doğrudur. Yurt dışından böyle 400 e getirtme imkanını varsa bu bir istisnadır, piyasa fiyatını çok etkilemez. Ancak çok miktarda getirirsen piyasada yeni ve düşük fiyat oluşur. 6600 Seti 500 YTL ye almaya hazırım sana uyarsa. Selamlar.

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@atlastancepkenli

Selam,

Bisikleti komple 1500 ytl veya ultegra set (jant dahil) 1000ytl'e verebilirim. 2 seçenekten hangisi sizin için uygunsa karar verin görüşelim.

Dediğim gibi set Velespit faturalı ve garantilidir, dileyenler Velespitden bilgi alabilir.

Erdoğan

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
peki, öyle olsun, ama umarım satış işlerine bir ucundan karışmanın nasıl sonuçlandığını anlamışsındır ve bu konuda hemfikir olmuşuzdur, iyi satışlar

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
sora ve 105 malzemeyle 9300 falan geliyordu (bende iken) ultegrayla artık siz hesap edin + hafif de bir cant seti var. :)