56 cm yol bisikleti

Scudo

tecadisk

Daimi Üye
Tepki
394
@fkozanoglu

83 model geçen yaz yeniden boyattım ön ve arka aktarıcı shimano sora aynakol delta fren kolları shimano 600 fren bacakları weinman carrera (yurt dışından getirttim orjinaline çok yakın) jantlar rigida fakat teller kore malı markasını bilmiyorum lastikler hutchinson (bir kaç kez kullandım cannondale'den çıkarttım) gidon amoeba

güray

Daimi Üye
Tepki
84
çok hoş bir bisiklet arayan bir arkadaşım var hemen haberdar edeceğim,umarım satılmaz...

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
klasik ve çok temiz görünüyor fiyatıda bence çok uygun şehir içi kullanım için yol bisikletinden hoşlananların kaçırmaması gerekir.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Kenan Yavuz

merhaba 1983 model olduğunu sanıyorum geçen yaz üzerindeki boya kazınıp tekrar elektrostatik boya ile bottım üzerindeki yazıları orjinalinin kopyasını çıkarıp yazdırdım

@zoeturkey

teşekkür ederim inan zorla satıyorum iki bisikletim daha var evde koyacak yer kalmadı

@hızlı

ağırlığını bilmiyorum ama bu bisiklete zaten performans için değil keyif için binmek lazım

@Bülent ÖZER

ilginize teşekkür ederim gerçekten kullanmak çok keyifli

@sawas

İmkanım olsa hiç düşünmeden alırdım ...
(aslında 2. el ilanlarına bunları yazmak yasak yalnız bu sefer kızmasın sevgili mod larım ...)

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Valla boyanınca çıtır olmuş. çok hoş duruyor . . pazarlık payınız varmı diye soranı yolda yakalayıp dövüyormusunuz.:) :p Dostlara haber saldım .sonra yine mi demeyin :rolleyes:
ruble 7 li herhalde :rolleyes:

iyi satışlar dilerim

tecadisk

Daimi Üye
Tepki
394
@Hasan Hakan Koç

ruble sekizli ilginize teşekkür ederim ayrıca bu bisiklet pazarlık kaldırmaz heralde

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
kıyas yapamadım şimdi,bilgisizligime werin...1,77 boyum war.....16-17,5 mtb kullanıyorum...bu bisikletin boyutu bana uygunmudur yani?

tecadisk

Daimi Üye
Tepki
394
@jerry_f

sizin boy ölçünüzün üst sınırı 56 heralde sele borusuyla ayarlaya bilirsiniz

Tepki
212
Merhaba Sawas, size özel mesaj attım, beni yanıtlarsanız bir irtibat kuralım..
Teşekkürler..

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
uyus herifler:( !işe almadılar beni:( yol bisikleti hayalim de başka bahara kaldı....