52 cm Bianchi yol

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
450 tl pazarlık payı vardır .. çok çok iyi durumda
şehir içi kullanım için uygun.
:)

(link)
(link)
(link)&make=Canon]Canon DIGITAL IXUS WIRELESS[/URL]
(link)
(link)
:)

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
çok temiz bakılmış , kadro columbus olabilir alu dan daha sağlam ve rigittir bence fiyatıda uygun. zamanında böyle bir kadro için çoook koşturmuştum.

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
al iştee:(busefer kadro boyu da uyugn:(yaw niye param yok benim:eek:

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
tabiki mustafacım :)

keyfe keder belki lastikleri ve sele borusunu yenilemek
gerekebir. o da olmasada olur . sağ arkaçatalda çok küçük
3 tane nokta şeklinde boya 1-2 mmlik da aşınma var oda
küçük taşa bağlı herhalde:rolleyes: . onun dışında boyasıda
mükemmel durumda.:) göbeklerde ve çantlarda mükemmel
durumda ezik ,vuruk falanda yok.
(link)
(link)
(link)
(link)

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
bu bisiklet için orta okuldayken anneme çok yalvarmıştım.
15 milyondu o zaman (ya da ben 15 yaşındaydım, tam hatırlamıyom)
annem emekli olmuştu. çok ısrar ettim alsın diye. en sonunda bana "almıycam ama alırsam da hayrını görmezsin inşalla!" demişti.
ben de yıllar sonra kendi bisikletimi kendi kazandıım parayla almıştım.
ebeveynlerim çok sivri dillidir. bi laf söylerler; öldürmez ama süründürür adamı...
satışla ilgisi yok söylediimin biliyom kusura bakma hakan abi ama görünce içim burkuldu, eskiyi hatırladım...

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Bam teli olmuş kardeş sıkma canını, bana da evimiz cadde üstü araba çarpar diye bisiklet almadılar ben de bütün harçlıkları bisiklet (bmx) kiralamaya tahsis ettimdi.:)

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@Servan

bisikletin tarihi değeri var. :rolleyes: unutmuşum .. zamanının hakikaten güzel biskletlerindenmiş ..
Bu gün bisiklete binerken inşallah oğlum iyi bir bisiklet sporcusu olur diye çok düşündüm ... yapacaklarımı planladım . bilebildiğim herşeyi anlatmaya ve yapa bildiğim kadar da destek olmaya , profösyonel bir mantıkla yetiştirmeye ,kendi kendime söz verdim ..

Oğlum şanslımı bilemiyorum ... umarım onu küstürmem ben birzacık disiplinli , programlı ve hırslı olsun istiyorum .. üçüncü özelliği adamın doğuşatan var ilk iki için yönlendirmem lazım .. bakalım inşallah Bülentcim - Oksacım Fatih ve tabiki de senin gibi iyi bir sporcu olur. ben de gurur duyarım .. nasip

Servancım, oğlumla ilgili ne hayller kuruyorum bir bilsen Fransa da bile yarıştırdım şimdiden ..:D

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
@Hasan Hakan Koç

ben de sırf o yüzden üreyeceğim hakan abi. inşalla çocua fazla eziyet etmem...

bu bisiklet benim ilk göz ağrım. umarım değerini bilen birine gider...

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@aybarssurucu

Aybarscım ev de 3 mtb 3 yol -3 tane de downhill-mtb bisiklet izlenimi veren tank vardı . son üçünü teke indirdim . birini çok sevdiğim bir dostuma diğerini de yeğenime hediye ettim
yekünü 7 ye indirdim, son tankı kızım kullanıyor daha doğrusu kullanmıyor .
Eğer bisiklet aşkı gelirse senin makina ile takası elbet düşünürüm :) :) .
fakat hiç umut yok gibi bazan kızları anlamıyorum:rolleyes: . Benim kızım spor yapmıyor olacak işdeğil. :( :(
Biri .. oğlum senin bir çocuğun olacak ama hiç sporla alakası olmayacak dese... yaaa git işine derdim :p . İnanılmaz kabiliyetli bir kızım var , atletizim bisiklet dışında ,basketbol, voleybol, tenis, yüzme, jimlastik ne istersen isteyapabilecek bir kızım var .. ama sıfır istek, sıfır hırs ,gidiyoruz o yüzden şimdilik ona tankı ve miğferi ona çok bile..:(

valla ben bu bisikleti satıp daha model bir yol alamk arzusundayım ama biryandanda kıyamıyorum benim de binbir hevesle aldığım bir bisiklet . Arkadaşımdan alırken rica ederek almıştım .. ve çok mutlu olmuş ..en ulen kralın aldım valla ....diye kendi kendime gaz bile vermiştim.. zaman ilerleyince öyle atıl birşekilde kaldı, hanımın oldu ve şimdilerde hepten duruyor. umarım iyi birine gider.

olurda uzun süre satılamaz ise senin kide durusa kendim için kesin takas yaparım .. Senin kiyle ne yapabileceksem ,artık kibrit kutularının üzerinden atlar arka tekeri kaydırırım :D

fiyatta çok fazla indirm yapmayacağım ilgilenelerin bilgisine ..:)

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Vites kumandaları stı a dönüştürülür mü ? O zaman kadrodakiler de kalacak gibi görünüyor da o yüzden sorayım dedim

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@mcaliskan23

Dönüşür kollar oradan çıkar, fakat nasıl delikleri kapanır bir fikrim yok açıkcası. sticker falan yapıştırılabilir belki:)

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
şimdi bir EROL TAŞ kahkası aticim haa :D :D :D orda delik kalmıycak STI kolların kablo aparatıda zaten oraya takılcak 2 adet küçük alyan civatası o deliklere takılacak zaten .

bak resim 1.a:D :D

(link)

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Şimdilik satışı askıya aldım ...... karar aşamasındayız ......:)

konu güncel değil :) ..... yaz sonu satışı açabilirim ilgilenen herkese çok teşekkür ederim ..
sağlıklı huzurlu günler dilerim

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
İyi satışlar Hakan abi.Benim yerim olsa inan ben bile ilgilenirim.Ama malum 1m2 alana sığdırıyorum bu bisikletide:D
Satışı askıya almışsın hayırlısı olsun.Umarım istediğin fiyata satarsın;)