500tl ye Kadar bisiklet önerileri?

Tepki
2
Arkadaşlar ayın sonuna doğru bisiklet alacağım ama daha doğru düzgün karar veremedim.Sedona borla düşünüyorum ne dersiniz?

Scudo

sokol yeşil

Aktif Üye
Tepki
76
Bende borla düşünüyorum ama galiba borla bitmiş zaten yeni modeller 2 aya kadar çıkar.. Bence başlangıç için ikimize de iyi seçim olacak:)

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
Borla sizin ihtiyaçlarınız fazlasıyla karşılayacaktır. Almadan önce uzun araştırmalar sonunda ben de borla alamaya karar vermiştim ve geçen yazdan beri etkin birşekilde kullanıyorum. Şuanda 500liraya bulunur mu hatta borla bulunur mu bilmiyorum ama bu ara 2010 whistle modelleri donanıma göre uygun. görüntü açısından da şıklar. WHISTLE MIWOK 1053 modeli nakitte belki 550 gibi fiyatlara alabilirsin. Onun dışında Geotech modellerine göz at. Delta Bisikletten bulabilirsin. Bence sıfır almak yerine ikinci el daha üst model almak sizin için daha hesaplı olur. Çok temiz modeller bulunabiliyor forumda. Geçen yazdan veri edindiğim tecrübelerde onu gördüm ki gerçekten kısıtlı bütçeler için sıfır yerine ikinci el temiz birşeyler tercih etmek daha mantıklı yine de karar sizin.

• Beğen
Tepkiler: sokol yeşil

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Biz bu hafta bir arkadaşa Kron 500 aldık 450 TL ye. Maşanın kilitlenmiyor olması haricinde güzel bir bisiklet, ona da bir göz atın derim.

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
sedona borla güzel bisiklet tavsiye ederim:D

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
bulabilirseniz 2009 modellere bakın 2010 lar pahalı olur büyük ihtimal ben kron xc500 kullanıyorum öneririm bir iki ufak değişiklikle harika oluyor

Tepki
2
teşekkürler bilgilerinizi paylaştığınız için kron 500 450 tl ye nerden buldunuz iimiş fiyat.

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Ankara YIBA çarşısından aldık. Ama mağazanın ismini hatırlamıyorum :) Sonuçta Kron satan her yer aynı fiyatı verir sanıyorum.

Tepki
2
benim fiyat aralığıma uyuyo xc500 peki donanım ve özelliklerini sedona ile karşılaştırırsak hangisi daha iidir bide saraçhanede bu fiyata nakit bulabilirmiyim teşekkür ederim.

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Kron XC 1000 tavsiye ederim.Güzel bisiklettir...

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
arkadaşım geotech ascent almıştı.720 tlye.daha 50 km bile yapmadı.acil paraya cıkıştı,satmak zorunda kaldı.550 tlye aldım hemen.inşallah snaada böyle güzel bir fırsat gelir ya..

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
(link)
Buradaki ilana da bir bak,temiz bir bisiklete benziyor....

sokol yeşil

Aktif Üye
Tepki
76
Yeni model borla şimdikinden biraz daha pahalı olur deniyor ama yeni model borlada da biraz daha iyi parçalar kullanılmaz mı?? Örneğin kilitlenebilir maşa bekliyorum ben borla da olursa süper olcak:) maddi durumu zorlayıp içime sine sine alırım inşallah