5000 Km Kullanılmış 700x23 Schwalbe Durano Plus Katlanabilir Dış Lastik

Evren Uyanık

Daimi Üye
Tepki
282
Bisiklet
Scott
Lastikleri 5-6 ay önce aldım. Kullanmaya başladıktan kısa süre sonra yanaklarında iplik soyulma sorunu başladı. 3 ay önce fotoğraflarını çektim ve Chain Reaction Cycles'a gönderdim, garantiden iki tane yeni lastik yolladılar. İpliklerin soyulduğu yerleri japonla yapıştırdım, soyulma durdu. 3 aydır lastikleri o şekilde kullandım. Yenilerini satmak istedim, çiftine 180 lira istedim, fiyat yüksek geldi herhalde ki ilgilenen olmadı. Oysa ki Türkiye fiyatı 230 lira civarında, ben de yurtdışından 180-190 lira gibi bir rakama almıştım. Lastikler satılmayınca yenileri kullanıp eskileri satmaya karar verdim. 5000 kilometre kullanıldım ama bu lastiklere 10.000 mil ömür biçiliyor. Lastiklerde neredeyse hiç aşınma yok. Schwalbe'nin patlamaya en dirençli ve en uzun ömürlü yol lastiği zaten. İzmir içi elden teslim, İzmir dışı kargo ücreti alıcıdan olacak şekilde gönderebilirim. İkisi için 60 lira istiyorum.

Soyulma problemiyle ilgili zamanında açtığım konuyu (link) adresinden görebilirsiniz.

http://www.evrenuyanik.com/bisikletforum/ilanlar/ilan-16.jpg

Scudo
Tepki
31
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam,
26" dağ bisikletinde kullanılabilir mi? Benim lastiklerim 26x1,95 fakat 1,50 - 1,75 inceliğinde yol lastiği arıyorum.

Evren Uyanık

Daimi Üye
Tepki
282
Bisiklet
Scott
sadullahmath, size özelden yazdım.

nafaso, 28" janta uygun 23mm kalınlığında yol bisikleti lastiği bu, sizin bisikletinize uymayacaktır.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@nafaso

O lastik mtb'ye uymaz, eğer bulmadıysanız özel mesajdan yazın, kendi dağ bisikletimdeki lastiklerin linkini vereyim size. ;)

Evren Uyanık

Daimi Üye
Tepki
282
Bisiklet
Scott
Lastikleri satmayıp yedek olarak tutmaya karar verdim, ilan kapatılabilir.