500 TL lik bütçe için bisiklet

Tepki
0
Bisiklet
Ümit
merhabalar bisiklet almak isityorum ancak nasıl seçeceğimi bilmediğim için sizlere danışma kararı verdim.boyum 170 kilom 60 ama şuan gelişim çağındayım ve bunu göz önünde bulundurmanızı istiyorum.evet 500 liralık bütçem var aileme yüklemek istemiyorum o yüzden bütçede ufak değişiklikler dışında fazla bir oynama olmaz gibi.istanbulda yaşıyorum ancak istanbul denilmez buraya bilenler bilir çatalcayı :) o yüzden öyle çevreyolu otoban pek yok o yüzden dayanıklı olması şart gibi.şimdilik aklıma gelenler bunlar aklımna geldikçe yine ekleme yaparım şimdiden yardım eden etmeyen herkese teşekkür ederim

Scudo

Emre Sertkaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Kron
kardes yanlıs anlama ama forumda zibil gibi ornek var butcem 500 ne alabılırım konusu olarak hem dag bısıkletı ıcın hem sehır bısıkletı ıcın . az araştırsanız süper olur . Eminim forumdakı cogu kişi sırf aynı konular oldugu ıcın yorum yapmak ıstemıyor .

OsmanBayraktutan

Aktif Üye
Tepki
12
(link)
(link)
Buradaki bisikletler senin bütçene uygun aralarındaki fark biri v fren diğeri mekanik 500tl ye bulacağın en iyi bisiklet bu bence.

Tepki
0
Bisiklet
Ümit
@Emre Sertkaya

haklısınız ama elimden geldiğince araştırdım zaten ama bulduğum konular eski ya da farklı amaçlar içindi.benim bilgi edinceğim konularda var elbet yok değil ama yarım kalmış konuyu açan arkadaş pek ilgilenmemiş o yüzden konu açtım ama hak veriyorum sizede iyi geceler

edit:ayrıca benim konularıma benzer konular açan arkadaşların bir bisiklet deneyimi var ben bu dneyime sahip değilim

Tepki
0
Bisiklet
Ümit
@OsmanBayraktutan

öncelikle teşekkür ederim önerilerin için konuyu açtıktan sonra araştırmaya devam ettim ng 650 diye bir modelini buldum salcanonun.önerine sonsuz saygım var ama salcano daha fazla adı olan bir marka gibi kron duymadım belki de daha yeni ilgilenmeye başladığım içindir bilmiyorum.demem o ki benim dediğim model nasıldır ve senin modellerini biraz daha açıklar mısın

OsmanBayraktutan

Aktif Üye
Tepki
12
Salcano ng 650 modeline hiç rastlamamıştım ama haklısınız krondan daha iyidir ikisi arasında Salcano derim.

Oğuz22

Daimi Üye
Tepki
52
Bisiklet
Bianchi
500 TL lik bisikletlerde genellikle zoom maşa kullanılır zoom maşa piyasanın en kötü maşasıdır bir hatırlatma :)

Tepki
25
Bütçeni 600 tl'ye çıkarabilirsen pazarlıkla amortisörü kilitlenebilen güzel bir bisiklet alabilirsin. Örneğin; Salcano Astro 210

Tepki
15
Bisiklet
Bulldog
@Mustafa Zümrüt

merhaba

salcona astro 210 un artısını eksisini yazabilir misin nedir ne değildir.teknik bilgim yok o yuzden soryorum.

Tepki
25
Saycak fazla bişey yok klasik 21 vites var, özellikle amortisöre önem verilmesi gerektiğini düşünüyorum. O yüzden bu modeli önerdim bütçenize en uygunu bu bisiklet olur.

Tepki
0
Bisiklet
Ümit
@Oğuz22

zoom maşa nedir yani tam bilmiyorum dediğim gibi ilk ciddi bisikletim olcak şuana kadar hep çevredeki seyyarlardan aldığım 150 liralık bsikletler kullandım ciddi bir bisiklet aldğım zaman bana katkısı noöcaktır farkı nedir bunlarıda cevaplarsan sevinirim ayrıca arkadaş 600 lraya salcano astro 210 demiş sizin bu bisikletle ilgili fikriniz nedir