500 TL Bütçem Var Nasıl Bir Bisiklet Almalıyım ?

İlker T.

Üye
Tepki
2
500 TL BÜTÇEM VAR, PROFESYONEL ALÜMİNYUM KADRO DAĞ BİSİKLETİ ARIYORUM.İkinci Elde Olabilir , Bursa İçi Bakabilirim.
:in::in::in:

Scudo

asudreat

Üye
Tepki
6
İsim
A
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Bisan
(link)

bu salcano bisiklet ama

herzamanki gibi dediğim gibi bisan al hem sağlam hafif yada ağır istediğine göre dizayn özelliği var en sağlam bisiklet ödülü onlarda yola tutuş özellikleri çok

• Beğen
Tepkiler: gok

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Profesyonelden kastın ne? Sanırım yüksek donanım olarak düşündün ama 500 tl ye aldıgın bsikletin donanımı cok sınırlı olacaktır. Ya beklentini profesyonelin altına cekmelisin yada beklentilerini sabit tutup fiyatı arttırmalısın diye düşünüyorum. Yeni baslıosanda cok profesyonele kacmadan 500 tl ye 2. el bi bisiklet almandan yanayım.

ilk etapta bakman gereken kadronun disk fren uyumlu olması oversize olması dikkat etmen gerekenler ileri dönük parca yükseltmeleri için. Böylece yavas yavas bisikletinide kendince daha profesyonel hale getirebilrisn.

Bide bursada nerde yasıosun yas kac ben hürriyetteyim elimden geldigince yardımcı olmaya clasırım.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@İlker T.

Astro 212 Hd Hb 620 tl 12 taksit...

Tunakan Önen

Forum Bağımlısı
Tepki
273
Bisiklet
Salcano
bak 2.el istersen sahibinden.comda XC500 var 400 tl kesinlikle kaçırma derim bisikletin 0 fiyatı sanırım 800-1000 tl

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@aziz emre öztürk

Önerdiğiniz bisiklet salcano efes mi ben mi yanlış görüyorum?
Ya biz burada 5000 TL altı çift amortisörlü bisiklet, bisiklet değildir diye bas bas bağırıyoruz hala bide bu forumda çift amortisörlü öneriyorsunuz.
Bisan da önermem ayrıca, hepsi burada dan Salcano NG650 alın, arkadaşım aldı çok memnun, hem indirimde, (şimdi indirim bitmiş olabilir, siz bakın h.b. ye) çok güzel bir seçim olur.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
sıfır olarak;
500 verebileceğin en üst sınırsa ng650 v (link)
670'e çıkabilirsen astro 270sv (link)

ikinci elde daha iyisini bulabilirsin ancak anlamıyorsan kazıklanma ihtimalin de var. temiz bulmak şans işi anlamayan biri için.

kampanya öncesi fiyatı: (link)
bütçe ayırabilirsen kaçmaz, 2012 model olduğundan indirimli. peşin fiyatına 12 taksit, kargo ve kurulum ücretsiz.

• Beğen
Tepkiler: gok

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Unutmayın bu bisikletiniz başlangıç bisikleti olacak.Yarış falan beklemeyin :).Profesyonel demişsiniz fakat üstteki başka bir forumdaşımızın dediği gibi çok sınırlı olacaktır donanımı.Ayrıca kron xc serisine de bakmayı unutmayınız.Salcano ng650 vb. bisikletler var.Liste uzar gider.İyi forumlar :).