500 tl altındaki yol-yarış bisikletleri?

Tepki
2
şu anda kullandığım bisiklet çok vasat. bu bisikletin üzerine ne kullansam uçacakmışım gibi bir his var. çok fazla araştırma yaptım. şu an için tek alternatifim var. sizin de önerilerinizi almak isterim.

^ Salcano XRS 200

http://www.salcano.com/urunler/sehir/medium/s14.jpg

TİP: 700C YOL
VİTES : SHIMANO RD2300 14 VİTES
KADRO: HI-TEN KADRO
MAŞA : HI-TEN MAŞA
FREN : CALIPER FREN
GİDON BOĞAZI: ZOOM AHEAD ALÜMİNYUM GİDON BOĞAZI
TEKERLEK: XR18 ÇİFT DUVARLI JANT

bisikletin iyisinden anlayan bir sporcu için tabi ki kötü bisiklettir ama şu yaşıma kadar hep ölmüş bisikletlere bindim ben. hi ten olduğundan ağırdır ama bahsettiğim nedenlerden bana çok hafif gelecektir. ayrıca fiyat olarak uygun. geotech corsa ya da bulls kafamı kurcalıyor. sizce de biraz daha kasıp o modellere mi yönelmeliyim?

Scudo
Tepki
6
ben de yol bisikleti düşünüyordum ama yol bisikletlerinin çok hassas olduğu söyleniyor o yüzden böyle düşük fiyatlarda çok kaliteli bi yol bisikleti alamıyoruz sanırım. yol bisikletinde ısrarcıysan maddi durumunu biraz daha zorlayıp şu bisikleti düşünebilirsin: (link)

Tepki
2
bende sizin gibi ilk önce bu salcano xrs 200 e bakmıştım bayada niyetliydim. etrafımdaki bisikletten anlayan arkadaşlara sordum forumları okudum. genelde bu bisiklet için o parayı vericeğine çöpe at daha iyi dediler. sonra geotech corsaya yöneldim onu araştırdım biraz onunda vites kolları gidonun üstünde olunca ondanda vazgeçip sabırla bekledim ve geotech bulls almak için para biriktiriyorum şuan :) umarım fikrim yine değişmez...