500 ile 700 TL arası dağ bisikleti yardım

rasaddd

Üye
Tepki
42
İsim
erdem
Bisiklet
Whistle
Patika yollarda hafif engebeli yollarda sürmek için bi dağ bisikleti almak istiyorum ara sırada şehirde surerim çok kararsız kaldım sağlam olsun istiyorum butcemde belli ama yardim ederseniz sevinirim ( kilitlemeli maşa olmazsa şehir içinde çok mu sorun yasarim )

800 TL te kadarda cikabilirim

• Beğen
Tepkiler: ferzantes
Scudo

ferzantes

Üye
Tepki
12
İsim
Görkem
Bisiklet
Carraro
@rasaddd
bende aynı durumda soru sormak istedim önereceğiniz marka ve modeller var mı ? teşekkürler

Tolga ibili

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Salcano
(link) fiyat performans olarak bence çok güzeller beğendiginizi alabilirsiniz teknik servisi çok ilgili ve ömür boyu kadro garantisi

ferzantes

Üye
Tepki
12
İsim
Görkem
Bisiklet
Carraro
@Tolga ibili ucuz modellerinde vites kollarını gördükten sonra onlara karşı olan ilgimi kaybettim aynı fiyata kron marka daha iyi olmaz mı acaba ?

Emre Tokar

Üye
Tepki
3
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
Hidrolik disk, minimum altus-acera donanımlı, 29jant, gidondan kilitleme maşalı bir bisikleti en kötü 1200-1300 altına almanın yolu yok arkadaşlar. Malum euro-dolar kuru bir aydır arıyorum, yok yok!

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@rasaddd Ben, interneten Salcano NG 350 26V aldım, 745TL'ye aldım. 27 Vites, Altus değiştirici, gidondan kilitlemeli işini göreceğine eminim. yaklaşık 25km gittim hiç bir soruna karşılaşmadım. Eğer düşünürseniz bana ulaşabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlarım.

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
@Emre Tokar Salcano bayisinden ng350 modelini 1000 tl'ye elde edebilirsiniz. Daha bu cumartesi arkadaşım aldı

Emre Tokar

Üye
Tepki
3
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
@hsnbykkls ya kardeşim bazı kıstaslarım var tekerlek markası(schwalbe, michelin) birkaç daha var, birde yerli almak istemiyorum. bunu yazmamışım yukarıda

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@ferzantes Evet bu bisiklet fakat, bu siteden almadım. Burada ki fotoğraf HD fotoğrafıdır. Önerdiğim bisikletin tek eksisi lastikleridir. Ben interneten 745 TL aldım, bayide ücretsiz kurdurdum. 1000 TL değil bu bisikletin fiyatı bayilerde 867 TL yanlışınız var @hsnbykkls

chigyy

Üye
Tepki
3
İsim
Cagatay
Bisiklet
Mosso
İyi pazarlık yapmadığın sürece 0 bisiklet alma (şahsi fikrim). Nitekim benzer fiyata temiz ve daha üst model bir bisiklet bulabilirsin. Bahsetmiş olduğun bütçe ile Kron veya bulabiliyorsan Sedona bak derim. Sonuçta belli bir süre sonra model değiştirmek veya ihtiyaçların doğrultusunda bisiklet türünü değiştirmek isteyeceksin ve bu bisikletleri satmak nispeten daha kolay. Vites sistemini hiç yoktan 3x8 almaya bak. V fren mi hidrolik fren mi kullanmak istediğine de her ikisinin avantaj ve dezavantajlarına bakarak karar verebilirsin. Sana bir de fren sistemi kıyasla resmi göndereyim yalnız o bütçe ile orta Deore'nin altında kalacaksın.

Dosyalar

emircan33

Üye
Tepki
0
İsim
Emircan Çaprak
Bisiklet
Salcano
benim bisikletim salcano ng 650 hd 26'' 2015 modelini 700 liraya aldım çogu kişi salcanoyu sevmiyor filan ama bence gayet ideal senin parana göre ben çok memnunum tabii herkesin kişisel tercihi ama salcano ng 450 hd olursa daha iyi olur (salcano ng serisinde numara düştükçe bisiklet daha pahalı ve iyi oluyor )

chigyy

Üye
Tepki
3
İsim
Cagatay
Bisiklet
Mosso
@emircan33 yazdıklarına katılıyorum. Benim bir önceki bisikletim NG450 26V idi. HD olan modeline param yetmemişti açıkcası :D Bir üstteki mesajımda Kron veya Sedona dememin sebebi 2. el satışının daha kolay olması. Bisikletimi çok temiz kullandığım halde satarken epey zorlandım.

emircan33

Üye
Tepki
0
İsim
Emircan Çaprak
Bisiklet
Salcano
@chigyy abi ben senin yazdıgını görmeden yazdım :) yok haklısın o geri satmak konusunda ona bişey demiyorum abi

Tolga20

Üye
Tepki
1
İsim
Tolga Ö.
Bisiklet
Bianchi
Speed 3000 aldım şahsen memnunum tek sorun biraz ağır olması onun haricinde mekanik disk fren falan var baya iyi tutuyor.
Speed 3000 öneririm ben sıkı bir pazarlıkla 550 ye aldım.

Tepki
36
İsim
Kerem T
Bisiklet
Salcano
@Osman Tuğrul ng350 yi alan arkadas benim sen 26v almisin ama bn 1000 tl ye 29 hd aldim aradaki fiyat farki bundandir :):)

bekir06

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Bianchi
abiler bende bianchi rcx130 ile salcano ng650 hd arasında kaldım yardımcı olur musunuz?

Tepki
36
İsim
Kerem T
Bisiklet
Salcano
@bekir06 belirttiğin bisikletler arasindan rcx 130 u daha iyi gordum zaten salcano kullanicilarinin jant seti vb. Seylerden sıkıntı yasadiklarini duydum ayrica biraz daha para biriktirebilirsen astro hd veya ng 350 onerimdir bu fiyatta dag bisikleti icin