50 yaş üstü emekliler...

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
23 Şubat Perşembe... 50 yaş üstü emekliler Bülent Bey, Kemal Bey, Alaattin Bey ve ben, bugün yine Eminönü'nde buluştuk ve Sarıyer -Rumelikavağı turumuzu yeniledik... Yolda Siemens'te çalışan Özcan arkadaşımıza da uğradık... Çok keyifli bir gündü... Giderken rüzgara karşı pedal bastık ama, dönüşte rüzgar bizi arkadan kovaladı... Eve döndüğümde km saatim 68 km yol yapıldığını gösteriyordu... Kemal Bey ve Bülent Bey, Bakırköy'e devam ettiler... Herhalde onlar 80 km'yi geçmiştir...

Scudo

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
İşte resimlerimiz...

Eminönü her zamanki buluşma yerimiz...

Yolda Siemens'te çalışan Özcan'a uğradık...

Ortaköy'de Kaçkar Bisiklet'te Yusuf'la...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.132
harika bir hava varmış...
değerlendirmişsiniz de...
güzel bir gün güzel bir 68km..

teşekkürler.

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733

Rumelikavağı'nda yemek molası...

Rumelikavağı...

Rumelikavağı...

Sarıyer...

Hava kararmaya başladı...

Bülent Bey...

Alaattin Bey, Kemal Bey...

Kemal Bey...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.132

üstad süpersin de....üstteki fotoyu dalga geçmik için mi koydun Allah aşkına... :D :D :D

ben de az önce pencereden çektiğim fotoyu ekliyeyim..
bizde çatılardan beyazlar, ara sokaklardan buzlar silinmedi henüz..
fotoğraf iyi olmadı ama 16sn. pozlama ile tripodsuz bunu becerebildim.

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Fotoğraf bugünkü gezide çekildi... Ben de görünce şaşırdım... Havalar İstanbul'da birkaç gündür çok güzel... Ağaçlar aldanıyor...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Sabah sabah dışarı baktım, şimdi kim kalkıp bu soğukta, buzda bisiklete binip derse gidecek... 1,5 km yol da yürünmez git gel 3 km olur :( Zaten hoca'nın gelme ihtimali de %20 imiş. (Kızı söyledi) :D

Yani bizim burada durumlar böle Süleyman abi. +5 derece ve kuru zemin bulsam atıcam kendimi dışarı. Ama yok :( Dışarı çıkası gelmiyor insanın. Bisikletle çıksanız en fazla yarım saat o da üşüyerek, ciğerleri üşüterek tabi düşmediğinizi, çamura bulanmadığınızı varsayarsak :)

Yaz gelse de gezsek yahu :D

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Evet Efrahim, biz İstanbul'da sizlerden daha şanslıyız galiba... Yağmur yağmazsa yarın yine yollarda olacağız...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Abi bugün öğlen bir baktım hava 10 derece :D yerler de hafif ıslak. Attım kendimi dışarı. Yahu nasıl özlemişim. Şehir dışına çıkamasam da 50 km yol yaptım :) Oh be bisiklet varmış :D Şükür kavuşturana....

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.026
altus arka değiştiricili, alivio vites-fren kollu, disk frenli 24 vitesli bir Trek'i var Efrahim'in. nazar değmesin ;)

• Beğen
Tepkiler: eYa

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781

Sorma abi. Bi topladık, 20 km gittik baktık kadro kusurlu.. Gönderdik geri sonra daha yeni bi kadro ile cillop gibi oldu çok şükür :D Bisiklet bitti de ben de bittim ekonomik olarak.. Borç yiğidin kamçısıdır :D

Bu arada yenisinin fotosunu hala çekemedim. nasip...

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Yaaa Yasın ne gunlerdıııı

Gecelerıı uykusuzz ve ruyasında kadro seklı gormekk ınann guzel duygu ıdıı.;)

Kendımden bılıyorumm...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781

Fotoğraf makinamız var da biz mi çekmiyoz :D Hayret bişi yaa :p Nasip bulacam bi fotomak güneşli bir gün gezerken çekecem inşallah. Daha üçüncü kez bindim bisiklete yahu... 100 km'yi devirdik artık :D Sorun yok gibi alet kendi gidiyo. Çok şükür...

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona

süleyman abi ii gezi yapmışsın aslında uzun yola giden adam için 68 km çerez gibi gelir ama valla durdurak bilmiyorsun 50 üstü emekli diyorsun ama biz genç halimizle senin yaptığını yapamadık utanıyorum kendimden :)