50 cm altı yol kadrosu aranıyor

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Kendim için 50 cm altı yol bisikleti kadrosu arıyorum, elinde olanların özellikleriyle birlikte başvurması rica olunur.

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Fazla özellik belirtmiyorum, zira bu ölçü kadro biraz nadir, isteğim orta halli çok pahalı olmayan modern alu bir kadro, antrenman amacıyla kullanacağım.

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
kardeş bende var ama kadro kromolidir. Markası BASSO dur. Sahibinden.com da görebilirsin. 0 5355656995

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
hakan sen bu pisleti alırsın ultra hafif toplarsın:D

(link)

abi bu pislet sende 5-6 kiloları görür.:D :D :D

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
:) Yolda fazla ultrahafif düşünmüyorum aslında düşünürüm de bütçem elvermiyor :D Hem MTB rüyabisiklet hem de yol rüyabisiklet şu anda aşar beni ;)
Aslında hiç fena gözükmüyor biraz ağır sanırım ama choromoly olmasına göre fena değil, fiyatı da fena değil gibi...

@giant

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Selam, fena değil gibi ancak il gaziantep görüyor, bu da bisikleti yakından görme ve inceleme şansını düşürüyor ne yazıkki :(

@atlastancepkenli

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
haklısın aslında cro-mo devri kapandı bence. yakın zamana kadar yeşil bisiklette 48-50 kadro harika bir vitus vardı(turkuaz gibi bişeydi) 105 kompenantlı ama görünmediğine göre ya satıldı yada sahibi geri çekti ben yıllardır yol kullanırım,dikkat et yol'a alışırsan mtb tank gibi gelmesin sonraaa.

Hakan Kayisligil

Aktif Üye
Tepki
183
Hakan yol bisikleti , vay ne hoş
Tavsiye ederim :cool: .

Çok ayrı bir keyif, ayrıca yukardaki bisikletin aluminyum olmaması daha iyi,
zira dünya turu yapanlara bakıyorum adamlar hep kromoli kadro kullanıyor (kırılınca kaynaklanması, yolda bırakmaması açısından).

Kimbilir belki bir gün uzzzuun:vroam: bir tur yaparsın.
Olmadı hafta sonları beraber takılırız,tek nefesde 60 km ter atarız (bost.- tuzla- bost.).

Hayırlı alışverişler

Hakan KAYIŞLIGİL

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Evet o kadroyu biliyorum, Şampiyon bayan yarışçılarımızdan Seda Serhatlı'nın bisikletidir, bisiklet çok hoştu gerçekten, ama çok pahalıydı ikinci el için, 800 eu gibi bir fiyatı vardı... Yola alışmam yaw, tabii ayrı bir zevk ama mtb nin yeri ayrı, arazide hardcore trail trashing (bu lafı çok seviyorum) gibi çılgınca hızlarla binmek ancak iyi bir mtb ile olur ;)

@giant

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Saolasın abicim, gerçekten uzun bir süredir yol bisikletlerine biraz gönlüm kayıyor, iyi bir chromoly pasdan korunduysa nerdeyse ölümsüze yakın (ölümsüz de titanyum olurdu), herneyse muhtemelen (cromolyler eski dolayısıyla geometriler güncel olmadığı için) alu bir kadru düşerse bakacağım, tabii chromoly kaliteli ucuz bir kadro da geçiş dönemi için olabilir ve umarım beraber ter atarız bir ara ;)
Selamlar teşekkürler
Hakan...

@Hakan Kayisligil

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Hakan abi, eğer Amerika'dan kadro getirtme ihtimalin varsa ve 1000 dolar civarı bir fiyat düşünürsen şu siteye bak: (link) Bunların özelliği EVLADİYELİK kadrolar olmaları. Boyaları-yapıları-hafiflikleri-fonksiyonellikleri mükemmel.

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
1,5 yıl önce Ankara Delta Bisiklette 50 cm aluminyum güzel bir kadro görmüştüm.fiyatı 400 YTL gibi birşeydi. Bana göre düşük diye almamıştım. Halen duruyor olabilir.

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
bende 53 size kadro var düşünürsen konuşabiliriz.Bisan kadro ,arka çatalı carbon

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Malesef 50cm altında arıyorum ilginize teşekkürler...