5 temmuz-kartepe-3.tur -robocop-kudu

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhaba, baştan sonra konudaki yazılanları okudum. Yolculuğa bisiklet ile başlayıp tren ile dönme fikri gerçekten çok yerinde olmuş.

geçen yaz bisiklet ile istanbuldan safranboluya kadar gitmiştim. ve bu otobüs ile döndüm.
ben anadolu kavağından sadece kıyı şeridindeki köy yolarını tırmanarak ulaştım safranbolu'ya.

ve böyle bir gezi duyurusu görünce ilgimi çekti, kontenjanda yer var mı. Ben katılmak isterim. hatta benimle birlikte tura çıkmak isteyecek iki arkadaşım daha olabilir.

Ek olarak, şileye gitmekten bahseden arkadaşlar için, anadolu kavağından, şileye 80 km pedal çevirerek %15 eğimi görerek gidebilirsiniz ama cennetlerden geçerek. akşam vakti oraya ulaşırsınız eğer 10 gibi yola çıkarsanız. güzel bir rakı balık yapılabilir.

• Beğen
Tepkiler: cagan0403

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@moradamm

öncelikle cep telefonlarınızı rica edeceğim artı avrupa yakasındamı oturuyorsunuz yoksa anadolu yakasındamı

BF Okuru

Üye
Tepki
2
liste
1-robocop
2-cagan
3-sado-yetişebilirse
4- emre-ses yok
5- hasan -minibüsle gelecek

not
saat 05.00 de bostancıdan topuklayacağız sonra sırasıyla tuzla-gebze- dilovası-hereke-izmit-maşukiye-kartepe- toplam 120 km sonra kartepenin tv vericilerinin olduğu zirveye ulaşacağız akşam 20.30 doğu ekspresinin vaktine kadar zamanımız var bol bol kartepenin diğer taraflarını keşfederiz
darub
kontenjan 10 kişiliktir

BF Okuru

Üye
Tepki
2
baba yiğitler
1-robocop
2-cagan -saha komseri
3-hasan -vefakar dost
:boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157:
çavuş steiner :46:

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
sevgili kudu bende niyetliyim ama yedek giyim falan almak lazım gelir heralde dönüşte hasta olmnayalaım bu arada tren saat kaç gibi istanbulda olur biraz detay verirsen çok memnun olucam sevgili tugay komutanım bu arada sabitim:0212 270 82 21

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ali Emre Akcan

dostum
akşam dönüşte arifiyeden 20.30 da doğu ekspresine bineceğiz bostancıda saat 22.00 de oluruz -tren bostancıda duruyor sonra haydarpaşada duruyor
giysi olarak terletmeyen bisiklet tişortları var en sağlıklısı o
pamuklu atlet sakıncalı olur çıkın lazım artı su problemi yok yol üzerinde su alabileceğimiz çeşmeler var haydarpaşadan 08.35 de doğu ekspresine bineceğiz hepimiz saat 08.00 de haydarpaşada olmamız lazım son ana kadar beni haberdar et derim dostum

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
05,00 da bostancı çıkış demiştin 08,35 olayını anlamadım kartepe kadar binerek gidilmeyecekmi?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ali Emre Akcan

dostum affedersin şimdi şu 14 haziran olayına konsantre olmuşum evet değiştiriyorum
gidiş planımız
evet saat 05.00 de bostancıda buluşup topukluyoruz
güzergahlar
tuzla -gebze-dilovası-hereke-izmit -maşukiye- kartepe -toplam 120 km gidiş
dönüş tren ile durum budur

not
dostum eğer karşıda oturuyorsan -avrupa yakasında -saat 05.00 de bostancıda olman zor

cagan0403

Forum Bağımlısı
Tepki
361
@kudu

kudret abi bence en iyisi çıkış saatimizi 06.00 yapalım avrupa yakasından gelecek arkadaşlarımızı da dikkate alarak

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
abi ne yapalım araba ile geçer orada park ederim artık inşallah bir aksilik çıkmasa da gelebilmek istiyorum sen beni dert etme ben yıllarca sıcak yatak yüzü görmeden dağ taş gezdim uyku mühim değil siz saati bozmayın bu arada yol durumu için bilgi verirsen abi slick lastik uyarmı acaba teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: cagan0403

cagan0403

Forum Bağımlısı
Tepki
361
@Ali Emre Akcan

slick lastik uyar hatta yol bisikletiniz varsa yol bisikletiyle gelmenizi tavsiye ederim yol çok uygun full asfalt kaymak gibi

• Beğen
Tepkiler: Ali Emre Akcan

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ali Emre Akcan

evet dostum cagan dostumun dedikleri doğrudur araba ile geçmen çok iyi olur birde dostum cep telefonunu yazarmısın irtibat kuralım cagan yolu bilmektedir
kılavuzumuz odur

alıntı
ya çavuş benim haybeye kafam karışmamış önce ilk turu düşünelim kafalar karışıyooooooo.......

not
cagana söyledim birde pamukova turu var 21 haziran illada topiği aç dedi ne yapayım genç adam yerinde duramaz cagan deli fişektir aslında bir tur bitmeli ondan sonra ikinci turun topiği açılmalı benim bile kafam karışıyor

alıntı
abi senin neişin var burada ya....
darub ' a üyemisin bende giremedim daha guruba.........

niye öyle diyorsun babo herkeze kapımız açık ama aytekini bir tek ben bilirim o yalnız kovboydur yalnızlığı sever evet bende yalnız dolaşmayı seviyorum hafta içi öyle yapıyorum hafta sonu dostlarla takılıyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet sıcağa aldırmayanlar baba yiğitler
1-robocop -rampa kolik
2-cagan -kılavuz-saha komseri
3-hasan-minibüsle gelecek tuzlada bekleyecek
4-aytekin -yalnız kovboy -isterse hasanla beraber gelebilir
5-ali dostum -kesin arabayla geçerse bizi yakalar derim

aksesuarlar
iç lastik-pompa-bandana-sırtçantası -su-tabiki kask
gidiş
evet caganla 05.00de bostancı adalar iskelesi önünden topuklayacağız ali dostum arabayla gelirse bostancıya gelebilir bu arada cepten ali dostumla haberleşebiliriz aytekin isterse hasan la irtibat kurabilir hasanla tuzlaya arabayla gelebilir ve hepimiz tuzlada buluşarak oradan gebze-dilovası-hereke-evet herekenin meşhur rampaları olabilir yanılmıyorsam-izmit -maşukiye-ve kartepe -en son vericilerin olduğu zirve -gazamız mübarek olsun:boese157: :boese157: :boese157: :boese157:
darub
çavuş steiner:Skull-175

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
0542 243 46 33 gelme nıyetındeyım allahtan bır elem keder çıkmazsa

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ali Emre Akcan

not aldım son ana kadar haberleşeceğiz

evet sıcağa aldırmayanlar -baba yiğitler
1-robocop -rampa kolik
2-cagan -kılavuz-saha komseri
3-hasan-minibüsle gelecek tuzlada bekleyecek
4-aytekin -yalnız kovboy -isterse hasanla beraber gelebilir
5-ali dostum -kesin arabayla geçerse bizi yakalar derim

aksesuarlar
iç lastik-pompa-bandana-sırtçantası -su-tabiki kask
gidiş
evet caganla 05.00de bostancı adalar iskelesi önünden topuklayacağız ali dostum arabayla gelirse bostancıya gelebilir bu arada cepten ali dostumla haberleşebiliriz aytekin isterse hasan la irtibat kurabilir hasanla tuzlaya arabayla gelebilir ve hepimiz tuzlada buluşarak oradan gebze-dilovası-hereke-evet herekenin meşhur rampaları olabilir yanılmıyorsam-izmit -maşukiye-ve kartepe -en son vericilerin olduğu zirve -gazamız mübarek olsun
darub
çavuş steiner

kontenjan 10 kişiliktir

BF Okuru

Üye
Tepki
2
hasan arkadaşımın karşıdan gelmesi güç olacağından artı kaşif dostumun
erken kalkamıyacağını bugün söylemesi nedeniyle kartepe 5 tenmuz pazar günü haydarpaşadan 08.35 doğu ekspresi ile yapılacaktır cagan dostumun anlayışla karşılayacağını düşünüyorum hasan ve kaşif dostum trenle gitmek
istemektedirler bende aynı şekilde düşünmekteyim bu nedenle gidiş şeklimiz değişmiştir

evet sıcağa dayanırım diyen baba yiğitler
1-robocop
2-cagan
3-hasan
4-aytekin-yalnız kovboy eserse gelir
5-ali dostum -bir aksilik olmazsa
6-kaşif
7-orion- bir aksilik olmazsa

kontenjan 10 kişiliktir