5 Temmuz 2009 Pazar Sapanca Göl Gezisi

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Güncel katılımcı listesi şu şekilde:

1. Vural Uzun
2. Neverhood Burak
3. Uğur Büyükarman (İş yoğunluğuna bağlı)
4. Burakb
5. Gökhan Aksoy
6. Gökhanın arkadaşı 1
7. Gökhanın arkadaşı 2
8. Toygar Yontgan
9. Çirkin
10. Zekeriya Gecenoğlu (Uzun yol tecrübesine güvenirse)
11. Ömer kt3 (Büyük ihtimalle)
12. Cem Ateş
13. G.Akpınar (Cumartesi günkü gezide yorgunluktan ölmezse)
14. Recep Timur (belki)
15. Snaqe
16. Aykut Karasaç (eşiyle birlikte)
17. Cem Türkpower (eşiyle birlikte)

Baya bi kalabalık olduk. Çok keyifli bir tur olacak gibi:) Adapazarında yaşayan arkadaşlardan da çok güzel öneriler geldi. Arifiye'den Sapanca'nın yakın olduğunu ve Sapanca'dan biraz da Maşukiye'ye geçmemizin güzel olacağı şeklinde. Rampa hiç yokmuş. Bu nedenle zorlanılmazmış. Islama köfte yemeyeni dövüyolarmış bu arada:)

• Beğen
Tepkiler: Snaqe
Scudo

omurkadir

Daimi Üye
Tepki
143
Bende Sapanca'da ikamet ediyorum.O kürekçileri giyim yüzünden dövme olayları çıktığında üzülmüştüm gerçekten.(Buralı değilim 6senedir burada yaşıyorum.)Yazın ben de şort giyerim,capri giyerim öyle gezerim çoğu zaman,Sapancalı gençler kendileri de öyle gezer.Kimse kalkıp neden böyle giyindin demedi bir kez bile.Sapanca'nın yerlilerini çok tutmasam bile bu durumda medyanın abartması diye düşünüyorum,eminim başka bir şey oldu.Civardaki tüm arkadaşlarım da giyim yüzünden dövdüklerine inanmıyorlar.
Yorum yaparken dikkat edelim.İstisnalar her yerde olabilir tabi ki.Ama normalde böyle birşey yok belirtmek isterim.

Gezinize bir ihtimal katılabilirim,henüz kesin değil.Şimdiden iyi gezmeler.Umarım Sapanca'yı da geziden sonra iyi şekilde hatırlarsınız.

Burak Coskun

Forum Demirbaşı
Tepki
861
dostum bekleriz.
sapancayı iyi güzel bir şekilde hatırlayacağımıza eminim ;)
selamlar şimdiden..

• Beğen
Tepkiler: sports-man

burakb

Daimi Üye
Tepki
528
Arkadaşlar bilet alamıyorum. Sırf bu yüzden katılamıycam için sinir oldum. Giremiyorum TCDD bilet satış sayfasına. Macintosh kullandığım için sorun oluyo sanırım. :(
Yarın ve cuma günüde full çalışıyorum. Cumartesiye yer kalırmı bilemiyorum. :(

:(:(:(

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@burakb

Burak merhaba,
Benim de gelmek isteyen bir arkadaşım daha var. O da yer bulamıyor. Ben onun için gün içinde ara ara bakacağım sisteme. Bulursam sana da alırım abi. Ama bulamazsak Bülent arkadaşımızın mesajında yazdığı şekilde haremden ve esenlerden sapancaya giden metro ve vib turizm otobüslerini kullanabilirsiniz. Bu otobüsten sapancada berceste tesislerinde indiğinizde trenle gelen arkadaşlarla buluşabilirsiniz.

Geziye Avrupa yakasından katılacak arkadaşların dikkatine: Pazar sabahı Avrupa yakasından Haydarpaşa'ya geçiş için Karaköy'den 7'de kalkan ve 07:20'de Haydarpaşaya varan vapuru kullabiliriz.

Tepki
100
Ben de çok sık kontrol etsemde bilet bir türlü bulamadım arkadaşlar sırf bu yüzden katılamazsam içim yanacak. Ayrıca trenle yolculuk keyif olacak otobüs alternatifine ısınamadım.
Vural kaptan uyuma pedalşöre sahip çık!!!!!!!!!!!!!!!!

Maşukiyeye gidersek eğer esas kiremitte alabalık yemeyeni dövüyolar bilginize.

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Arkadaşlar şu an örtülü kusetlide 6 adet yer açıldı.Pulmanda da 3 adet yer var ama sadece bayan koltuğu.. Burak ve onur alpan biletlerinizi aldım abi örtülüden:) Hadi hayırlı olsun. Geliyosunuz no stress.)

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@ugur buyukakman

Uğur selam. hemen gir abi sisteme. Örtülüden çak biletini:) 4 tane yer var.

• Beğen
Tepkiler: aykutkarasac

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Daha önce Maşukiye'ye gitmiştim. (Araba ile)
Kiremitte alabalık ve ayrıca daha lezzetlisi: kiremitte kaşar & mantar.

Bilet bulamayan arkadaşların biran önce bilet bulabilmesi dileklerimle.

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@CEM ATEŞ

Katıldığım turlarda en profesyonel pedal basan, rampalarda bana mısın demeden bir çırpıda çıkan, özellikle Sudüşen turunda rampaların tozunu attıran tek kişi Cem'di.. Ben hayatımda böylesi bir bisiklet kullanmak görmedim. Adeta bisikletle dans ediyor Cem kardeşim. Bir insan bisikletin üzerine bu kadar mı yakışır, bu kadar mı bütünleşir bisikletle. Herşeyi geçtim böylesi bir karizma Lance Armstrong'da yok:)

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@neverhood

ahaaaaaa yine tura gitmeden yeme içme muhabbeti başladı:)
Polar'ın ya da sigmanın kalori ölçen saatlerinden alacağım walla.
Turun sonunda ölçüm değerli şöyle çıkar sanırım:
Harcanan kalori: 1.000 kcal
Alınan kalori: 7.000 kcal:):)