5 Şubat C.tesİ YeŞİlkÖy-belgrad

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında semizz ferhat tarafından paylaşıldı.

1. semizz ferhat

semizz ferhat Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar c.tesi günü yeşilköyden sahil yolunu takip ederek belgrad ormanlarına gideceğiz.yemek gezi fotoğraf molasından sonra tekrar sahilden yeşilköye döneceğiz.katılmak isteyen arkadaşlar cvp atarsa buluşma yeri ayarlayabiliriz.çıkış sabah 9:00 gibi olabilir toplam gidiş yolu yaklaşık 50 km(toplam 100). belgrad giriş 5 tl +yiyecek içecek hazır mangal sucuk olabilir..

2. mtsemiz

mtsemiz Kıdemli Üye

Seviye:

işlerini ayarlayabilirse beşiktaş iskele civarlarından bir semiz daha katılabilir....

3. Mehmet Karaçam

Mehmet Karaçam Bisikletkolik

Seviye:
    yeşilköyün neresinde buluşuyorsunuz ?

İlginizi Çekebilir

kays pwr.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
5.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...