5 Kasım 2006 Pazar Abant'a Gidiyoruz...

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Arkadaşlar,

Sonbaharın sonlarına doğru yaklaşırken Bolu-Abant’a gitmeye karar verdik. Güzelim Abant’ın rengarenk doğasında bir gün geçireceğiz. Delta Bisiklet , Bisiklet Forum ve BikeTR Ekibi’nin organize ettiği günü birlik bu geziyi sakın kaçırmayın.

Bisikletli ve bisikletsiz herkesin katılacağı bu geziye otobüs ile gideceğiz. Bisikletlerimizin ön tekerini çıkartarak otobüsün alt bagajına yerleştireceğiz. Bir otobüsün alt bagajı yaklaşık 35-40 bisiklet alıyor. Bu yüzden belli bir sayıdan sonra bisikletli kontenjanımız dolacaktır.

Maliyet ne olacak: Bu organizasyon ücretsiz ve biz bisiklet severlerin tamamen uğraşları ile yapılmaktadır. Herkes kendi otobüs ücretini ödeyecek. Tahmini gidiş dönüş ücreti 40-50 YTL arasında olacaktır. Bunun dışında İMC usulü olarak mangal yapmayı düşünüyoruz. Aramızda topladığımız para ile güzel bir ziyafet çekeceğiz.

Kimler Katılabilir: Doğa dostu herkes katılabilir. İsterseniz bisikletlerinizle isterseniz de bisikletsiz olarak katılabilirsiniz. Bisikletle katılanlarla birlikte bir parkur yapmayı düşünüyoruz. Yapacağımız bisikletli turumuz herkesin katılabileceği sadece gezinti şeklinde olacaktır. Bisikletsiz gelenler ise yine Abant Ormanında dolaşabilecektir. Bu yüzden iki gurup oluşturacağız. Bisiklet Gurubu ve Yürüyüş Gurubu.

Hava Şartları: Uzun vadeli hava raporlarına baktığımız zaman bir sorun yok. Olur da hava şartlarında bir bozulma olursa yine gitmeyi düşünüyoruz. Çünkü amacımız doğayı paylaşmak. Doğanın kötü şartlarında bile eğlenebileceğimizi düşünüyoruz.

Bu tarihi seçmemizin nedeni: Abant’ın doğasının rengarenk olduğu ve güneşin yavaş yavaş yerini soğuk havalara bıraktığı bir zamandır. Yani gidebileceğimiz en güzel sonbahar haftası.

Kayıt ve Organizasyon: Arkadaşlar, daha önce de dediğimiz gibi sınırlı sayıda kişi katılabilecektir. Katılmak isteyenler Delta Bisiklet’ten Ulaş Baydar’a , Bisiklet Forum’dan Tuğrul Mutlu’ya ismini yazdırsın.

Yanınızda Getirmeniz Gerekenler:

Yağmurluk,
Soğuk Hava İçin Month,
Aperatif yiyecekler,
Yedek giyim,

Bisikletçiler İçin Ekstra:

2 adet yedek iç lastik
Pompa
Yama takımı
Alyan anahtarı

Hareket Yeri: Delta Bisiklet İstanbul Şubesi önü (Karşıdan gelenler veya kendi araçlarıyla gelenler, araçlarını Delta Bisiklet’in park yerine koyabilirler 15 araçlık)

Hareket Saati: 08:00
Tahmini Abant’a varış: 11:00
Tahmini Dönüş: 19:00
Tahmini İstanbul’a Varış: 22:00
Telefon: 0 216 450 66 30

Scudo

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
5 kasıma müsait gözüküyorum..:) Gelmek isterim,son son böyle bir gezi yapalım..

Değerlendirelim haberdar ederim sizi en kısa zamanda..;)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Sevgili arkadaşım Ulaş merhaba

Her zaman dediğim gibi. ''Ah, şimdi İstanbul' da olmak vardı'', demekten başka birşey yapamıyorum.
Keşke bizlerde sizlere yakın olsakta , bizlerde gelebilseydik. Şans İnşallah bir gün , Ama bizi de anın gezinizde. Hiç olmazsa kulaklarımız çınlasın yeter.
Kimbilir belki birgün kesişiverir yollarımız bir sapakta, kim bilebilirki.

Hepinize neşeli geziler dilerim.

Hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@wolverine

son tarih diye bir sey yok kadro dolar dolmaz kayıt bitecek :D

Sevgili arkadaşım Ulaş merhaba

Her zaman dediğim gibi. ''Ah, şimdi İstanbul' da olmak vardı'', demekten başka birşey yapamıyorum.
Keşke bizlerde sizlere yakın olsakta , bizlerde gelebilseydik. Şans İnşallah bir gün , Ama bizi de anın gezinizde. Hiç olmazsa kulaklarımız çınlasın yeter.
Kimbilir belki birgün kesişiverir yollarımız bir sapakta, kim bilebilirki.

Hepinize neşeli geziler dilerim.

Hoşçakalın.

Abim düşünmen bile yeter :D teşekkürler ....

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Önemli Not: Katılmak İsteyen arkadaşlar

Ad Soyad
Bisiklet mi Yürüyüş mü olacakları
Normal Telefon
Cep telefonu
Mail adresi

Bilgilerini mutlaka vermelidirler...

görüşürüz...

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Cumartesi olsa daha iyi olmazmıydı acaba !! pazartesi işe yorgun başlamamış oluruz diye düşündüm.. tabii Cumartesi çalışanlarıda unutmadım :)
Birde haraket saati 1 saat bile erken olsa günden daha fazla faydalanırız diye düşündüm.. başka birşey düşünmedim :D
Aaa birde gelmeyi düşünüyorum.. haber vereceğim.

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
evet, bende bu soruyu sormak istiyorum. Çünkü hafta sonu eğitimlerimiz var ve kimsenin hakkına engel olmak istemiyorum, gelip deyip sonra gelemem diye.

Ama genel anlamda süper bir gezi olcağına eminim..ve katılmayı planlıyorum.

@wolverine

Guldal

Üye
Tepki
18
Ank.dan buraya geldikten sonra Delta ile uzun zaman olmuştu 1org.da buluşmayalı. Şimdi de İst.da! Kaçırmak istemem. 1aksilik çıkmazsa ben de gelmek istiyorum Ulaş. Gökcanlar da gelir mi ki? 1-2 güne kadar sana istediğin bilgileri göndereceğim.
Selam ederim, şeker ezerim :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Herkese merhaba,

Ankaradakiler de bir otobus gelmeye çalışacaklar. Ama net değil bir kaç güne netleşir :D haber veririm...

vmungan

Üye
Tepki
8
Cumartesi olsa ne iyi olurdu ama herneyse
Pazar da olsa Memnuniyetle katilmak istiyorum

Ad Soyad : Vedat MUNGAN
Bisiklet mi Yürüyüş mü olacakları : Bisiklet
Normal Telefon : Tugrul bilir
Cep telefonu : Tugrul bilir
Mail adresi : vmungan@hotmail.com

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Ahhh ahh. Gezin Abicim. Zevkini çıkarın iyice. Ulaş Kardeş benim içinde gezin. Unutmayın aman..
Abicim buralarada düzenleyin yaaa. Günübirlik olmasada 2-3 günlük felan.:D:D:D
Ender Abi sana sonuna kadar katılıyorum. "Ah şimdi İstanbul'da olmak varmış". Canımız sağolsun.

Bol bol eğlenmeler arkadaşlar.

Sevgiler...

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Çok güzel, süpersiniz, iyi gezmeler.....Ankara dan otobüs gelirse ne güzel olur!!

• Beğen
Tepkiler: ulas

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Rezervasyon yaptırmayanlara hatırlatma.. Bir kişi olarak, ben de gerekli müracatımı yapmış ve check-in :D işlemlerinden geçmiş bulunuyorum. Kısmetse 5 Kasım'da Abant'ta temiz hava ve bisiklet sporu ile sarhoş olmak dileği ile geleceklere şimdiden selamlar

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Ayrıca bende geliyorum dememe de gerek varmı :p

hhtatar

Daimi Üye
Tepki
102
Daha sonra resimlere bakıp, burnumu çekmemek için..
Ben de geliyom!

Ad Soyad : Hasan H. TATAR
Bisiklet mi Yürüyüş mü olacakları : Bisiklet
Normal Telefon : Tuğrul
Cep telefonu : Tuğrul
Mail adresi : hhtatar@yahoo.com

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Sanırım bu gidişle otobüs erken dolacak :D :D :D

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar,

Ankaradakiler de bir otobüs geliyor :D :D :D

Biz buradan onlar Ankaradan gelecekler... Yaklaşık 100 kişi olacağız. :D:D:D

Abantta buluşacağız.. Bu geziyi kaçırmayın... Çünkü yılın gezisi olacak.. Bu kadar kalabalık bisiklet gezisi tarihe geçecek :D:D:D