5.Adana Dağ bisikleti Yarışı videosu

Scudo

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
fotograflarda görmüştüm ama videosu daha iyi oldu.teşekkürler...

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
güzel vidyo olmış eline sağlık..

billcycle

Üye
Tepki
27
@ExtremeBiker

tempo tutaraktan seyrettim ve çocukken atari vs oynarken yaptığım gibi sağa sola yatıp durdum yarışçıların gittiği yöne göre :D emeği geçenlerin ellerine sağlık. teşekkürler..

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Teşekkür ediyorum.oldukca güzel görüntüler yakalamışsınız.Yımaz'ın nasıl düşüpde uçuz atlattığına bakıp duruyorum.O inişin hemen ardından zemin de oluşan ince kumdan dolayı insan biran kontrelden çıkar duruma düşebiliyor.
Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bende dünden bu yana bakıp duruyorum aynı yere demek yılmaz o ucuz yırtmış ince kummu dede yoksa orda bir taş var gibime geldi bana arka teker taşa çarpınca havalanıyor .

ReynoLds

Üye
Tepki
5
Ellerinize,emeğinize sağlık..sanki ordaymışım gibi izledim:D

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@nuriaktürk

Dediğin doğru taş var.Lakin bunun dışın da orada ince kumlaşma olduğundan büyük sorunlarla neticelenebiliyor.
Bu arada dün yaptığım idmanda inmekte zorlandiğim daha doğrusu inemediğim yerden indim.(Turasanın karşısında ki yoldan fetzonun aşagısındaki malum iniş yeri.) Görüşürüz.
Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

ExtremeBiker

Aktif Üye
Tepki
26
Yorumlarınız için teşekkürler. 4-5 saat uğraştığıma değdiğini görmek güzel. Yılmaz'ın düştüğü anda arkadan birisi "buradaki ikinci düşüş" diyor. Orada ilk düşen bendim :). Yalnız Yılmaz kadar şanslı değildim. O arka tekeri vurdu ben ise önü vurdum taklalar attım.

Bu arada çarptığımız şey bir taş değil, dibinden kesilmiş bir ağacın kökü. 5-10 cm lik bir çıkıntısı kalmış.Şerit ile bağlanmış ancak tozlanınca şerit sürücüler için görünmez oldu.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
hakan yazman abi o burda ikinci oldu diyen.sanada geçmiş olsun mustafa.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Orda yerde kesilmiş bir ağacın kalan parçası vardı, hatta üstü kırmızı bantlıydı, arkadaş son anda arka tekeri ona takıldı ama ucuz atlattı.

ExtremeBiker

Aktif Üye
Tepki
26
Teşekkürler. Zaten ayni Yilmaz gibi bende kalktim devam ettim hemen birsey olmadi

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Çok güzel bir video olmuş.Sadece önde giden gruop degil yarışa katılanların performanssız olan ve arkalardan gelenlerinde görüntülerinin olması daha güzel olmuş...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ExtremeBiker

bende cumartesı gunu yaptıgımız antremanda o agac kokune takıldım.. nasıl dustugumu anlamamıstım ama cagrı benım o agac kokunun denegemı bozdugunu soylemıstı...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@ExtremeBiker

mustafa cok güzel bir video ve cok güzel bir takım dayanışması bir solukta izledim saolasın bu arada müzikt e cok yakışmış