435 DAYTONA-V ve 473 H RACE ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında basche tarafından paylaşıldı.

1. basche

basche Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, arkadaşımla birlikte uzun araştırmalarımız sonucu Carraroda karar kıldık. Fakat bisikleti temin etmekte zorlanıyoruz. Stoklarda kalmamış gibi görünüyor. 435 DAYTONA V-FREN 27 vites ve 473 H RACE 27 vites bisikletlerin bir yerlerde satıldığını gören var mı arkadaşlar?

2. Ömür Bölten

Ömür Bölten Yeni Üye

Seviye:
    merhaba carraro 473 H race için erdoğanlar bisikletden lütfü beyle iletişime geçerseniz stok konusunda yardımcı olur ..

basche bunu beğendi.
  3. kerem seckin

kerem seckin Kıdemli Üye

Seviye:
    dikkat ediniz 2009 model bisikleti ara model diye çakmasınlar...
    internet sitelerinde olan modelleri almaya çalışın

basche bunu beğendi.
    basche

basche Yeni Üye

Seviye:
    bende özellikle ona dikkat ediyorum. katalogdaki ürün ile birebir olması tek şartım.:in:

5. Orhan Temiz

Orhan Temiz Üye

Seviye:
    İstanbul Anadolu Yakası Bağlarbaşı'nda Atilla Bisiklet Kliniği ve Küçükyalı'da Tandem Bisiklet . Buralarda 435 Daytona v-fren 27 bulunmakta fakat 473 h yi bende hiçbiryerde bulamıyorum :(:(

Baran Saldanlı ve basche bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-42-14.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
Website_Drafting_Image_20m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...