42.000 tl + cannondale fsi black inc bisiklet

Scudo
Tepki
211
Bisiklet
Lapierre
40.000 liraya teneke kutusu gibi bir araba almaktansa bu aleti almayı yeğlerim. bu ülkede 40.000 liralık belki 2 milyon tane araba vardır ama bu bisikletten bir tane var.

para harcamasını bilene yakışır, kimi insanın milyonları vardır ama harcamasını bilmez kimiside böyle cesur seçimler yapar, alan arkadaşta eminim beyaz yaka çalışan biridir, bu ülkede milyonları olan insanlar bisiklete binmez pek.

ayrıca gördüğüm kadarıyla pahalı bisikletler ucuz bisikletlerden daha çabuk satılıyor. istanbula geldiğimde heryerde specializedler trekler vardı, alıcısı bol çünkü bu tarz bisikletlerin zevki parayla ölçülüp değerlendirilmez.

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
@OnurÖzdağ her eyalette yok zaten her eyalatte farkli vergilendirme sistemi var. iphone bile alsaniz fiyati eyalete gore degisiyor ama bu vergi iadesini alamayacaginiz anlamina gelmiyor. havalaninda donuste florida texas lousiana gibi eyaletlerden alisverislerinizden iade alabilirsiniz ki almaniz zaten sart degil arada 10bin tl fark var zaten :)

OnurÖzdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
694
@Murat.Bagci
Orası öyle ama gümrükten geçerken vergi alınıyor diye biliyorum ayrıca buradaki fiyat önerilen satış fiyatı yani mağazaya gidilince hem daha pahalı olabilir hem de vergi alınıyor olabilir. Bir de uçakla taşıma ücreti var.

Burak_Cakir

Daimi Üye
Tepki
551
İsim
Burak Çakır
Bisiklet
Ghost
amerikaya gider bisikleti alır . üstüne kalan parayla da tura çıkar ülkeye sürerek gellirim. zeka fışkıırıyor ama kullanan yok :)

• Beğen
Tepkiler: Cyclist999

nature_lover

Aktif Üye
Tepki
145
İsim
Nurullah Ulaşan
Bisiklet
Trek
@7haiku

Buyuk sirketletde muhasebecilik yapan biri olarak inanilmaz luksa harcamalar goruyorum. Bu zenginler zenginlere karsi cok comert ama fakirlere oyle degil. Sizin gibi dusunen insanlarin hala var olmasi cok mutlu etti beni.

• Beğen
Tepkiler: 7haiku

nature_lover

Aktif Üye
Tepki
145
İsim
Nurullah Ulaşan
Bisiklet
Trek
@OnurÖzdağ

Trek 7.5 bisikletimi 350 pound a 2.el olarak Londradan aldim. Seyahatimde ulasim araci olarak bisikletimi kullandim bagajim ve bisikletimin agirligi bagaj haddini gecmediginden hicbir ek ucret odemedim. Yani yaninizda bir adet bisikleti gumruk vergisiz getirebilirsiniz. Burada ayni bisikletin 2. eli 1750 tl ydi o zaman

T.T

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Lapierre
Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış. Saçma yorumlar yazanlara selam olsun. Bisikleti alan gulegule kullansın. Parası olan meraklısı olan alır, geriye kalan konuşur durur.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Onur Çakmak

KuzuBoyz

Daimi Üye
Tepki
392
İsim
Bülent Kuzu
Bisiklet
Trek
Bu bisikleti bedava verseler kullanır mısınız yoksa satar mısınız? Ben satarım. Çünkü kullanırsam hayatıma 42.000₺'lik bir keyif katmaz.

• Beğen
Tepkiler: enqinHLC

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@Eren D.
Ben bir de buzdolabı gördüm 22.000 TL ye...:confused: tam makarna koymalık :hihi: (marka söylemeyeyim reklam olur...)

Alfa_x

Daimi Üye
Tepki
121
İsim
Ali
Bisiklet
Cube
Biz cebinde 3 bin tllik telefonla dolasim 2 bin tllik bisiklete yuh araba alirim az.daha koyup diyen milletiz.. Velasıl alan zevkini sursun kimseyi alakadar etmez.. ben incelemistim bunu yakindan baya iyi makina..

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Şöyle düşünmelisiniz fiyatını uçuk bulan arkadaşlar, bisiklet kullanıyorsunuz değil mi hobi için olabilir ya da tutkunu sevdalısı sizin için olmazsa olmaz olabilir. Siz vereceğiniz o parayla (durum müsade ediyorsa), en iyi mtb lerden birini almış oluyorsunuz dünya üzerinde ki. Tamam buraya kadar sorun yok, ama bir düşünsenize, adam mclaren istiyor fakat hayatı boyunca çalışsa dahi alamayacak. Yani iyi ki bisikletçisiniz çünkü en iyisini bir şekilde alma şansınız daha yüksek, maazallah ya araba veya motorsiklet sevdalısı olsaydınız?!
Ek olarak, şu sıralar çok iyi bir bisiklet almak istersem giderim yurt dışından alırım, Türkiye uzaya çıktı fiyatlar konusunda..

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu bisikleti hobi kullanıcısı olan birinin aldığını düşünmüyorum muhtemelen yarışçıdır, sponsorluk olayı falan vardır. Bisiklet de sipariş üzerine gelmiştir. Bu bisikletin geldiği gün satılması pek de normal değil çünkü.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bazen kendi kendime diyorum iyi ki araba hevesim yok.Çünkü araba hevesim olsa ve en iyisini istesem ne alacağım? Koenigsegg Agera mı? Gumpert Apollo mu? Kısacası bir ömür değil beş ömür çalışsam bile alamayacağım bir şey istemiş olacağım.Bisiklette en iyisini istemek ise öyle değil.Olsa olsa bu ülke'de satılan 35.000 liralık bir S-Works Venge olur.Ya da fark etmez şu an piyasa'da seri üretim en pahalı bisikletler 15.000 dolar civarı.Yani istediğimin en iyisi 15.000 dolar'a bakar.Şanslı insanlarız aslında.Bizi neredeyse en çok mutlu eden şeyin en üst seviyesine sahip olmak 40.000 liraya bakar.

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@Cyclist999
Hayali kurulacak araba Lamborghini Egoista[emoji106] [emoji106] [emoji2]

Paranous

Üye
Tepki
39
İsim
Volkan Göksoy
Bisiklet
Scott
Güzelmiş ... Şimdi buna 40 küsür verip dağa bayıra vurmaya nası kıyılır onu bilemedim :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
o parayı versem ben ona binmem o bana biner her daim sırtımda taşırım yere değdirmem beah

• Beğen
Tepkiler: AliG.

Tyler

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Eray I
Bisiklet
Merida
malesef stok bitmiş, gelince haber ver dedim , bu arada 42.000TL günlük 11tl faiz getiriyor