400 Tl ye Kadar Şehir Tur Bisikleti

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında mehmethakan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehmethakan

mehmethakan Yeni Üye

Seviye:
    Bayan kullanıcı için 400 tl'ye kadar şehir tur bisikleti arıyorum.Tavsiye ve önerilerinize açığım.

2. gok

gok Bisikletkolik

Seviye:
    http://www.umitbisiklet.com.tr/urun-detaylar.asp?id=29 28'' jantlı. aluminyum,hafif malzeme.Extra aksesuar olması daha iyi.Çamurluk,zil,ışıldak.Aparatlar isteğe göre çıkarılır.Diğer markaların bu bütçeye kadroları hi-ten çok ağır,iyi işlenmemiş çelik üretim. http://www.umitbisiklet.com.tr/urun-detaylar.asp?id=32 şehir-tour fakat 26'' jantlıdır.Diğer markalarda 530 tl civarında bile ışıldak olmayan,hi-ten çelik maşa gördüm.Donanımlarında da fark yok.Donanım kombinesi,bütçeye göre gayet başarılı buldum.Peşin alımda 440 tl ye gelebilir diye tahmin ediyorum.O kadar da olsun.Benden bu kadar:D.

mehmethakan

mehmethakan Yeni Üye

Seviye:

Teşekkür ederim iyi tavsiye olmuş. Fakat sıfır dan ziyade 2. el olsun ama biraz daha üst bir model olsun düşüncesindeyim.

mehmethakan

mehmethakan Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar konu günceldir. Bir hafta içinde bir bisiklet alınacak. Yardımlarınızı bekliyorum.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-34-27.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
IMG_20150520_231856.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.