400 tl sehir bisikleti

Berbiyik

Üye
Tepki
1
Iyi gunler arkadslar. Yaklasik 6 ay oldu ve basardim, sigarayi biraktim. Ve ayrica kondisyonumu saglamak ici kariyo egzersizleri yapmaya basladim. Amacim universiteye bisikletle gidip gelmek. Sizlerden ricam yeni baslayan birisi olarak bana tavsiyede bulunmaniz. Tahmini 400 lira kadar butcem var ne onerebilirsiniz?

• Beğen
Tepkiler: caesar
Scudo

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
ikinci elde elle tutulur birşey bulabilirsiniz. Şayet sıfır alıcam derseniz daha uyduruk olur. Tabii bu benim görüşüm

M.J.

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
BİSİKLETİ BİR ŞEKİLDE ALISINIZ. 400 OLMAZ 500 OLUR, VS. BEN SİGARAYI BIRAKTIĞINIZ İÇİN SİZİ CANDAN TEBRİK EDERİM.

• Beğen
Tepkiler: serkan akta

kenan kaya

Üye
Tepki
7
İsim
kenan
Bisiklet
Carraro
Sigarayı bıraktığına göre ayda en az 200 lira cepte. Çok rahat istediğin bisikleti alırsın. Başta güzel sağlam birşey al ki. Sonradan masraf çıkarmasın

• Beğen
Tepkiler: caesar

hufucu

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
kaan
Bisiklet
Sedona
(link) Çok özelliği yok ama Decathlon da en beğendiğim şehir bisikleti.Lastik yanaklarının beyaz olması cezbediyor sanırım :)

Berbiyik

Üye
Tepki
1
Verdiginiz cevaplar icin cok tesekkur ederim. Onerdiginiz bisiklet guzel gorunuyor. Yarin buyuk ihtimal siparisni veririm.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@Berbiyik Dostum pazar günü gökdere bulvarından aşağıda bisiklet pazarı kuruluyor.Çalıntı olmayan güzel bir ikinci el düşürürsün bence.Faturası olan bir bisikleti almanı tavsiye ederim.Pat diye polis alır altından yolda,kafada kask ayakta spd kalakalırsın yolun ortasında. :D

Berbiyik

Üye
Tepki
1
Parayi kredi kartina yatirdim bile:-( Buyuk ihtimalle decathlondan verecem siparisi. Ama yine de cevabin iicin tesekkur ederim.

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
(link) ve bu link (link) ilki ümit hacker 441 tl ikincisi salcano city fun 70 v 570 tl

Berbiyik

Üye
Tepki
1
Verdiginiz linklere baktim ama boyutla4i ufak galiba. Dikkat ettim belirtmryi unutmusum ama boyum 189. Linklerini verdiginiz bisikletler hep kucuk boylarda kalmis. Bir arkadasim bana bunu onerdi ama butcemin biraz uzerinde kaliyor. Sizler ne dusunursunuz?
(link)

armagant

Üye
Tepki
9
İsim
Armağan TUFAN
Bisiklet
Ümit
Ümit magnetic aldım ben. Forumda bir arkadaşın konusu var vede sanırım 525 TL gibi bir rakama almış ben şu an memnunum. (Afyonda satan tek yer olduğu için 570 e aldım ben.)

Berbiyik

Üye
Tepki
1
Benim sikintim kredi kartimda 500 lira limit var. Ya ben kredi kartindan alacagim ya da parayi nakit toplamaya calisacagim. O yuzden butce konusu biraz sikintili

armagant

Üye
Tepki
9
İsim
Armağan TUFAN
Bisiklet
Ümit
O zaman sahibindeni takip edin bulunduğunuz ili mutlaka bişeyler bulursunuz.