400 TL bütçe - Tavsiye lazım :|

Tepki
56
İsim
Baran
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba arkadaşlar,

Eskişehir'de öğrenci yılımın son senesinde bisiklet almaya karar verdim biraz saçma bir tercih olsa da nereden başlasak kardır diye düşünüyorum. Bisikleti hayatımın bir parçası olarak yerleştirmeyi ve şehir içinde bir ulaşım aracı olarak kullanmayı düşünüyorum aynı zamanda. Yol/yarış bisikletlerine gerek hızı gerek görünümünden dolayı aşırı ilgi duyuyorum. Araştırmalarım veya inceledeğim ilanlarda dolayısıyla bu yönde oldu. İşin özü 400 TL bütçem var yarış bisikleti istiyorum 2.el olacak muhtemelen sizce mümkün mü ? Güzel bir model çıkabilir mi ?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
XRS300'den başka seçeneğiniz yok ne yazık ki. Bütçenizi artırın ve en az Salcano XRS700 veya 800 almaya bakın. Hatta mümkünse ikinci elde daha iyi modellere yönelin.

ErenAslan

Üye
Tepki
40
Bisiklet
Peugeot
vintage yol bisikletleri alabilirsin.sahibinden de güzel ilanlar var.ben peugeot tourmalet 89' u 400 liraya aldım.600den pazarlıkla düştüm.şuan çok memnunum.

(link)

Tepki
56
İsim
Baran
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Maalesef bütçem sınır noktasında :/ Sanırım yarış/yol bisikletini askerlikten sonraya ertelemek zorunda kalıcam. Peki 400 TL genel kategorilerde başlangıç için önerileriniz nelerdir bunun yanı sıra

(link)

Bu ilan için bir yorum yapabilir misiniz, arkadaştan rica etsemde fiyatta bir indirimde bulunmadı. Şimdiden teşekkürler.

ErenAslan

Üye
Tepki
40
Bisiklet
Peugeot
model parça bilgim pek yok daha bilgili arkadaşlar yorum yazarlar.bu sırada forumdaki eski konuları inceleyebilirsin.yüzlerce tavsiye konusu var.

Tepki
56
İsim
Baran
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yol bisikletindeki ısrarımı devam ettircem sanırım diğer bisikletler hiç içime sinmiyor nedense :|

1 yıllık kullanım için XRS300 almayı düşünüyorum daha sonra askere gideceğim için dönüşte daha üst bir modelle değiştirebilirim. Aslında konuyu açmamdaki sebeplerden biriside forumda satan bir arkadaş olursa fiyatta bir şekilde anlaşabiliriz ümidiydi :|

kkrryy

Üye
Tepki
0
İsim
Koray
Bisiklet
Bisan
2015 güncelliğinde bu bütçede bisiklet önerebilir misiniz 0 veya 2. el olması farketmez.