400 liram var en uygun bisiklet

Scudo

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
2.el düşünürsen 2. el sedona borla alabilirsin
0 düşünüyorsan biraz daha para biriktirmeni tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan Arslan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Atakan Basmacı

2,el düşünürsen bianchi wap 21 speed var çok temiz

Tepki
27
O Zaman Fazla DÜŞÜnme Bence.. Gİt Bİr KaÇ BİsİkletÇİye Sana Uygun Modellerden GÖzÜne HoŞ Gelenİ Al.. Ben De Yenİ Bİsİklet AlacaĞim Bu YÜzden Lİmİtİmİ YÜkseltebİldİĞİm Kadar YÜkselttİm... Bazi Şeylerden Tavİz Verİcem Ama Bİsİkletİ De Bİr Kere Alicam...:)

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
400tl çok kötü bir rakam, önerilebilecek fazla bisiklet yok o fiyata. Biraz daha arttırabilirseniz geotech modelleri düşünebilirsiniz.

• Beğen

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@Ali Sezer

Bizim bir arkadaş da ng650 almış, gidonu boğazı falan çok dandik yapmışlar, hem gıcırdıyordu hem diş sıyırmış. ve çok ağır bisiklet. arkadaşım memnun değildi. 400 verdikten sonra biraz daha borçlanarak ya da taksitle 500-600 tl civarına carraro-geotech alın bence.

• Beğen

Kadir Özen

Daimi Üye
Tepki
104
arkadaş daha fazla çıkamam dedikçe ısrarla 500-600 yap diyip duruyorsunuz. o fiyat aralığına salcano ng650...

Aybek Cihan

Forum Bağımsızı
Tepki
2.867
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Atakan Basmacı

Bisiklete fazla para vermem diyorsanız ng 650 çok kötü bir seçim olmaz ayrıca ağır falan da değil 14.9 kg. Fakat arkadaşlara katılıyorum 500'den aşağı iyi bisiklet yok. bi yerde parasını hak etme meselesi yani whistle miwok 1054 v mi parasını daha çok hak eder salcano ng 650 mi diye sorsak ng 650 diyen birini bulur muyuz bilmem.

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sana kısaca niye 600-700 tl lik bisiklet al diyoruz açıkliyim : şimdi gidip ucuz bi bisiklet alcaksın 1 hafta sonra biyeri bozulcak 30 tl verceksin biraz zaman sonra başka bir yeri bozulcak gene 20-30 lira verceksin bakıcan lastikler bitmiş gene 50 tl masraf yapıcan sonra maşa boşkul yapıcak 50 tl maşaya verceksin ... böyle devam etcek almışken bir kere alıcaksın sonuçta yolda gidiceksin evde duran bir eşya kanepe koltuk değil yolda zorlanıcak zamanla eskiycek bunun olmaması için daha iyi bişeye ihtiyacın var. Umarım anlatabilmişimdir.

Ali Sezer

Üye
Tepki
10
@uğur yılmaz

Kullanan kişiye bağlı bir olay dediklerin. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum şakır şakır işliyor makine. Ayrıca ağırlık konusu göreceli. Ben tek elimle takla attırabiliyorum bisiklete. yokuşlarda zorlanmadan çıkıyorum. bir kişi kötü kullandı diye bisikletin dandik olduğu anlamı çıkartılmamalı bence.

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Bence elinde bir bisiklet varsa önce git bir kadro al daha sonra gittikçe geliştirirsin bisikletini. Tabi elinde işini şimdilik gören bir bisiklet varsa. Yoksa bilemem.. Kolay gelsin..

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
@Ali Sezer

ağırlık göreceli değildir. MTB için. yol için bmx için genel ortalama ağırlıklar vardır. ben de zamanında 20 kg lik bisiklete çok ağır değil zorlanmıyorum dedim ama amatörlükten biraz kurtulan bir bisikletçi için ağırlık çok önemlidir. bisikleti ne için kullanacağınız önemli. "bir bisikletim olsun arada binerim eskir atarım" diyorsanız 400 tl vermeyin yazık günah 100-150 tl lik bisikletler var. yok eğer amaç spor veya hobiyse en azından 500 tl yi gözden çıkarın. bu alet yıpranan birşey arkadaşım ilerde başını çok ağrıtır. burada herkes sizin iyiliğinize konuşuyor kimsenin bir çıkarı yok.

bence 2.el düşünün forum dostlarında temiz malzeme mutlaka bulunur

Tepki
3
Elimde Şu An Bianchi Aspid Sf,Salcona Excell,Golden Wheel var.Salconayı satıp üstüne para ekleyip alacam