400-500Tl arası bisiklet son bu cidden :)

fatih selim yakar

Daimi Üye
Tepki
54
Arkadaşlar affınıza sığınarak en iyi bisiklet nedir bu bütçede ?kullanım alanı fark etmez kişisel yanıtlayınız

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kullanım alanı fark eder. Öyle bir problem var yani. En iyi bisiklet tanımı da çok muğlak. Neye göre, kime göre?

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
Ahmet bey belirtmiş,

Kullanım alanınız neresi olacak? Dağlık alanmı? işe gidip gelmek için şehir kullanımımı?
Kadro boyunuzu ölçtünüz mü?

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
son bu cidden :D dostum bak sana bir şey söyleyim tecrübeli arkadaşların fikirlerini dikkate alarak karar kılman senin faydana fikir verenin değil.. bu anlamda ben ahmetcan kardeşimizin tavsiyeleri doğrultusunda aldığım bisikletten memnunum.. Herkesin tecrübeleri çok fazla olabilir ancak ben birkaç arkadaştan tavsiye alarak hareket ettim ve memnunum buradan bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum hepsine..

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bak fatih 5-6 tane farkli farkli bisiklet hakin da konular actin ve bu tür konular forum da cok var. Günlük bisiklet arama konusu acmadan, arastirmak istedigin bisikletin konusunu önceden actigin konuya eklesen iyi olur. Bence seninki bisiklet arastirmak degil sadece konu acmak. Istedigin bisiklet hakinda önce forum da bir arastirma yap cünkü hemen hemen her marka üzerine bir konu bulursun.