4 Teker Tandemmi Bilmiyorum :D

Scudo

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
ben çocukken Barbaros Bulvarında vardı bundan bir tane.. Annemle binerdik.. Nostalji oldu bana bu :)

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
yahu bunun arka tekerlekleri pedallara ayrı ayrı baglı sanki? ne göbeklerde ne aynakollarda baglantı göremedim.. dönmek icin birinin pedal cevirmemesi de işe yarar mı =) tabi bu devamında sorun da getirecektir ritmik cevirme bozuldugu an =)

Cengizhan Terzi

Forum Bağımlısı
Tepki
197
2150 nette var

ama arka tekerlere iki tane ayrıyetten aynakol konulmus yani biri cevirdimi biri durdumu elbet donucek ama bıraktımı ikiside bıraksın pedal cevirmeyi
cok zevkli olduqunu düsünüyorum ama direksiyonuda var :D:D

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
bence de o ön jant göbeğine bakarsanız daha büyük bence kampana gibi olabilir...

Ekrem Özarslan

Daimi Üye
Tepki
126
Ben bundan sürdüm aynakolların 1 dönmesse diğeri dönüyor merak etmeyin.
Sürmesi eğlenceli ama bi okadarda zor.(ağırlıktan dolayı)
Aynı zamanda viraja hızlı girerseniz yatarsınız yana ama tadına doyulmuyo bunların....

A

Adrenaturex

Misafir
sevgilini alcan basacan pedala romantik bir yolda bulcaksın vaybe :D ne hayal

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
öndeki göbekler enerji üreten tiplerden. dikkat ederseniz önde 2 tane far var. galiba frende direksiyon ve diğer tutunacak yerin arasındaki kol oluyor. çünkü dikkatli bakarsanız ön tekerlere bir kablo iniyor oradan. galiba göbeklerin kampana özelliğide var. veya şöyle bişeydir; fren kampanadır göbekten lambalar da akülüdür. böyle daha mantıklı.