4 Saatlik bir ***EsKiŞeHiR*** TuRuMuZ!

Scudo

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
o sigara ne öyle...:mad: senin yaşın kaç...:boese157: nedir bu özenti anlamıyorum.:boese157: çoçuksunuz siz daha...pes...bide utanmadan koymuşsunuz resimleri..:mad:
size bi denk gelirsem eskişehirde konuşmak isterdim...:(

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çocuklar öncelikle bisiklete gönül vremeniz çok hoş, fotoğrafları ıncelerken asagı dogru indikçe içimden "Afferin çocuklara, kimisi kotu alıskanlıklarla bogusurken bunlar spora&dogaya gonul vermisler" diyordum ki...
Çok üzücü, gelişme çağında olan bir bireysin nolur bırakmaya çalış, gercekten bırakmak istersen özelden bana ulaş, ben de 4-5 yıl içtim sigara, hem de gunde ıkı paketten fazla :( ama bırakalı bes yıl oluyor, bes yıldır agzımda cıkan aftlarla mucadele edıyorum, gıtmedıgım doktor kalmadı, caresı olmadıgını soyluyorlar, zamanla gecer dıyorlar ve gercekten de ılk yıllardakı kadar acı verıcı degıl ama ınatçıyımdır içmeyecegım dedım ve içmiyorum :) sıgaranın bıraktıktan sonra da zararları bır sure devam edıyor, ama bıraktıgın ılk bır kac haftada bıle bunyendekı farkı hemen gozleyebılırsın, bariz bir şekılde dıs gorunusunde(cildinde)ki guzellıgı, merdıvenlerı cıkarken ya da kosarken cıgerlerındekı rahatlıgı farkedıyorsun.
Lütfen bırakmaya çalıs, bunu bir öğretmen olarak degıl bır ablan olarak senden rica edıyorum.

Ceyhun Pekuz

Daimi Üye
Tepki
127
Hadi sigara içmen çok büyük hata da, o sigara yakılan fotoğrafı ne amaçla foruma koyuyorsunuz?Kimse sizi, vay be hem sigara içiyor hem de bisiklete binebiliyor diye takdir etmez.Hayatında hiç sigara içmemiş biri olarak ben de diğer arkadaşlarım/abilerim gibi bu yaşta sigara içiyor olmana üzüldüm.Umarım en kısa sürede bırakırsın.

• Beğen
Tepkiler: Onur Kula

backbone

Üye
Tepki
21
saglıklı yaşam için biisklet diyoruz sen sigara içiyorsun be kardeşim oluyormu hiç