4 nisan İzmit Yalova

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@Hakan Eşme

Teşekkür ederim Hakan bey sizin o taraflarıda merak ediyorum bisikletle gezmeyi düşünüyorum ama sanıyorum o daha sonra olacak şimdilik günübirlik gezilerle yetiniyorum. nasipse sonraki gezim Uludağ yada Gemlik sahilden Yalova arası olacak hayırlısı bakalım....

Scudo

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Karamürselde 32 yılını Göşcül tersanesinde 29 yılını geçirmiş biri olarak anılarımı tazeledin .Laleler ve tertemiz yollar herşey çok güzel.Fotolar ve paylaşım için teşekkürler. :in:

• Beğen
Tepkiler: Kadir AYINTAP

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@kizak

benimde bu güzelgahı tercih ediş sebeblerimden biride gölcükte 17 senemin geçmiş oluşu. deprem sonrası istanbula taşındık... :)

• Beğen
Tepkiler: kizak
Tepki
19
süper bir gezi olmuş resimler ve anlatım çok güzel özellikle deniz otobüsünde çekilen günbatımı resmi çok güzel çıkmış. ayağınıza sağlık... :)

• Beğen
Tepkiler: Kadir AYINTAP

fatih alver

Forum Demirbaşı
Tepki
847
Bisiklet
Bisan
Hmmm demek o sendin...:cool: Saat 14.00 sularında izmit dolphin avm civarlarında (kırmızı ışıkta bekledin biraz bende sana doğru yetişmeye çalışıyordum o sırada :D ama yayaydım) gördüm seni. Yetişemedim kırmızı Cannodale ile önümden geçip carrefour'a doğru basıp gittin. Ve o güzel havada ben AÖFFFFF sınavına gidiyodum ki arkandan içim gitti :( , o havada millet ne güzel geziyo diye.

Ayağına sağlık dostum güzel gezi olmuş. Hergün geçtiğim yolları senin gözünden görmek farklı geldi doğrusu. Tekrar yolun düşerse beraber pedallamaktan mutlu olurum.

Ha bu arada seninle bi Akçakoca turu yapacaktık, teklifim hala geçerli. O taraflara doğru niyetlenirsen irtibatlaşalım :in: her zaman hazır...:)

Selamlar

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@fatih71

fatih merhaba. bilseydim beklerdim :) gölcükte hep aklımdaydın telefonun olsaydı arıyacaktım. daha evvelki akçakoca gezimden muhabbetimiz olmuştu unutmadım seni. bu gezi ani verilmiş bir karar sonucu ortaya çıktı daha saat 11 de tirene bindim önceden pilanlanmış olsaydı sana özelden mail atacaktım.
uzun zamandır gölcüğü merak ediyordum özellikle saraylı sultanbaba köyünü oraya her sabah koşu yapardım bende çok anısı var o rampaların :) velhasıl güzel bir gezi oldu.
akçakocaya giderken böyle aniden yola çıkmazsam haber verecem :)
kendine iyi bak arkadaşım görüşürüz hoscakal...
facebook kullanıyorsan beni ekle...

• Beğen
Tepkiler: fatih alver

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@Mehmet Ser