4 Mayıs 2008 Pazar günü BisikleTEMA projesine destek için buluşuyoruz.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ümit_levent tarafından paylaşıldı.

1. ümit_levent

ümit_levent Forum Demirbaşı

Seviye:
    4 Mayıs 2008 Pazar günü BisikleTEMA projesine destek için buluşuyoruz.
    Şamlar ormanı turu ve pikniği

Saat : 10:00
    Buluşma yeri : Bakırköy Sahil BP petrol istasyonu

Parkur : Bakırköy - Yeşilköy -Florya - Menekşe - Gümrük - Halkalı - Başakşehir - Şamlar ormanı - Piknik - dönüş

Başakşehir - Halkalı - Gümrük - Menekşe - Florya - Yeşilköy - Bakırköy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Katılımcılar Ön kayıt için lütfen bu sayfaya ad, soyad ve cep telefonu belirten cevap yazın veya
    kayit@bisikletliler.org adresine mail atınız. ( aksi takdirde Piknikde ikramlardan faydalanamazsınız. )
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kask giyilmesi, zorunludur. ( Kaskınız yok ise 1.oo YTL' ye kask kiralayabilirsiniz. )
    Eldiven kulllanmanız ve yanınızda Su, kimlik ve molada ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir miktar para
    bulundurmanız önerilir.
    Ortalama gezi hızımız 15 - 17 km/h civarın olacaktır.
    Teknik elemanlar yoldaki arızalarda üyelerimize teknik destek verecektir.
    18 yaşından küçüklerin velileri ile gelmeleri veya veli izin yazısı getirmeleri gerekmektedir.
    Mevsim şartlarını dikkate alarak Yağmurluk taşımanız tavsiye edililir.
    Piknik Bisikletliler Derneğinin ikramıdır.

deepcriminal ve i_need_love bunu beğendi.
  2. i_need_love

i_need_love Yeni Üye

selam ilkay sen linki vereli 1 hafta oldu ama ben şimdi üye olabildim. Pazar günü görüşürüz saat : 09:30 da pastanede ol ok

İlginizi Çekebilir

qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
7441720-cycling-fra-dauphineghsdghsfg.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
1430320075081-17h1tytotvj9m-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...