4 aylık, garanti belgeli Salcano Xrs 800 yol bisikleti 700tl – Takaslı

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Salcano Xrs 800 yol bisikleti. Forumdaki ustaların; “bisikletler ikiye ayrılır, yol bisikleti ve diğerleri” sözüyle ne demek istediklerini bu bisiklete geçince anladım. Herhangi bir arıza / sorun sözkonusu değildir. Daha 4 aylık zaten.

Bu model giriş seviyesi olmasına rağmen performans olarak ziyadesiyle tatmin edicidir. Düz yolda kısa sürede 40 km/h üstü hızlara çıkmak kolaydır.

Satış sebebim bel rahatsızlığı nedeniyle yol bisikleti kullanamıyorum. Bu nedenle büyük bir keyifle kullandığım bu bisikleti satıp sürüş pozisyonu daha dik olan city / hybrid tarzı bir bisiklet alacağım.

Trek Fx, Cannondale Quick sınıfı bir city bike ile takas olur. Mtb olarak sadece 29 jant ile takas olur.

Üzerine nakit alabileceğim Salcano İstanbul, Bianchi Esprit tarzı bir modelle takas olabilir.

Sıfır fiyatı şu an 959tl. Ben 700tl istiyorum. Sadece İstanbul veya Kocaeli içi elden, test edilerek teslim etmeyi tercih ediyorum. Tuzla’da oturuyorum, belirlenen buluşma yerine bisikleti araçla getiririm.

Mehmet Yalınkılıç : 0534 399 42 59

Teknik Özellikler:
Salcano Xrs 800
Kadro: 7005 Aluminyum
Kadro boyu : 52
Maşa: Rijit aluminyum
Vites fren kolları : Shimano 2300
Ön arka değiştirici : Shimano
Jant göbekleri : Shimano
Fren : Caliper fren
Gidon ve gidon boğazı : Aluminyum
Lastikler : 700 x 23

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Murat Yavuz

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Colnago
Haddime değil ama, bianchi espirt yada diğer city tur bisikletlerinin bundan eksiği var fazlası yok. Flat bar takıp kullansanız daha rahat olur fikrimce, hem bel ağrısı çekmezsiniz hemde sevdiğiniz bisikletten vazgeçmezsiniz. Saygılarımla.

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dostum İzmir'e taşınmayı düşünmüyor musun :) İster 29 MTB istersen 28" citybike takasa gireceğim tek tük bisikletlerden birisini satıyorsun. Ama şansa çıka çıka İstanbul çıktı.

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
@murat6774

Böyle bir çözümü bende ilk başta düşündüm fakat gidon boynu, gidon, vites - fren kolları değişimi ve bunların uyum sağlayıp sağlamaması gibi durumlar olunca vazgeçtim.

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
@afidanci66

:) Şimdilik İstanbul'dayım. Beklerim :)

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Günceldir, DAHON katlanır bisikletle takas olabilir.

Murat Yavuz

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Colnago
Fren vites kollarını uygun bir fiyattan satıp yerine hemen hemen aynı maliyetle flatbar uygulayabilirsiniz aslında. Saygılarımla. :)

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Rezerve edilmiştir.