4 adet freestyle aluminyum peg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaslar pegler cok temiz kullanılmıştır sadece bir tanesinde hafif cizik vardır ama sorun yaratacagini dusunmuyorum 4 pegin toplam ağırlığı 650 700 gram arasındadır fiyat 75 tl dir alüminyumdur sıfırını almaya kalkınca 100tl gibi fiyatlarla karşılaşacaksınızdır.ilan hertürlü teklife açıktır (parça takası vs.).pegler 14mm (kalın) mil icin uygundur 10mm (ince) mil içinde kullanılabilir.istanbul içi elden teslim istanbul dışı kargo, alıcı öder.flat tarzında kullananlar da street tarzında kullananlar da rahatlıkla kullanabilir.iletişim icin eraytskrn@hotmail.com ve ya özel mesaj ya da bu konu üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz, bilgi alabilirsiniz...

http://img192.imageshack.us/img192/6076/23022010128.jpg

Scudo

barışveçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
407
pegler çok iyidir çok temiz bence bu fiyata kaçırmayın uygun fiyatı

Tepki
35
merhaba abı benım peglerım kalın oldugu ıcın cok raht flat yapamıyorum blkı bılıyorsundur sıyah peg beyaaz cızgılı olan kalın oldugu ıcın ıı olmuyor o kalınla bunu n arasında kılo farkı vrmıdır yok sa ılgılencem

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kilo farki var bunun 3 tanesi onun 1 tanesinin ağırlığına eşittir aşşa yukarı olarak ciddi dusunuyosan konusalim cünkü senin laflarina karşi ben biraz ön yargılıyım kusura bakma ciddi dusunuyosan mail atabilirsin bana ya da ozel mesaj atabilirsin eraytskrn@hotmail.com mail adresim ok ;)
ilan günceldir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yasinflatlandd

ne söylediğin belli ne anlatmak istediğin.daha hafifi olmuyor ama sen almak istesende satmıyorum zaten lutfen boş mesajlar yazma.
ilan gunceldir.

CREST

Aktif Üye
Tepki
49
Bisiklet
Diğer
Parçalar temizmişş..Hayırlı satışlar..:)

barışveçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
407
@yasinflatlandd

olum git yat malmısın nesin sen herkezin ilanında sacmalıyosun