4-5 Nisan 2015; IV. Çanakkale Şehitlere Saygı Bisiklet Turu; Savaşın 100. Yıl Dönümü

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Corratec
Beklenen oldu ve etkinlik tarihi çoğu üniversitenin vize tarihleri ile çakıştı. Üniversite kulüplerinin olmadığı bir tur olacak malesef.

• Beğen
Tepkiler: tselim
Scudo

Çağrı Soylu

Forum Bağımlısı
Tepki
686
Bisiklet
Focus
@yusuf ünlü
Hüseyin sakatlandığı için bizim gidişimiz yalan oldu :( yarın arayıp otel rezervasyonunu iptal edeceğim.

Tepki
79
İsim
Yusuf
Bisiklet
KTM
@Çağrı Soylu
Peki teşekkür ederim :) Gidicek arkadaşlar vardı önceki gönderilerde
İsteyen mesaj atsın pls

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
@Hakan Boz
Geçen senede aynı durum vardı. Cumartesi katılıp pazar günü sınav var diye vicdanımız el vermedi katılamadık :)
Bu senede aynı olacak gibi duruyor.
Çanakkale aynı zamanda bir üniversite şehiri. Nasıl her defasında böyle bir tarih belirleyebiliyorlar anlamak güç.
Bir hafta erken veya bir hafta geç olması çok şeyi değiştirecekken.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Konaklama çadır haricinde yetkililerin bulduğu pansiyonda mı olacak?Ya da pansiyon fiyatlarından haberi olan arkadaşşlar yardımcı olabilirler mi?

Üstünkörü baktık,70 liraya pansiyon var.Açıkçası çok pahalı geldi bana.Abimle katılacağız tura.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@Barış TURAN

(link) fiyatlar bu linkte mevcut... Bunun dışında bir seçenek var mı bilemiyorum... Biz çadırda kalacağız...

Birde 100. yıl için tasarlanan formalar satışa çıkmış... Fiyatı 20 TL.. Markası Kipeo... İlgilenen arkadaşlara duyrulur...

(link)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@M.Ozkul Bu listede ismi olan kişi ile mi irtibata geçip yer ayırttıracağız yoksa oraya gidince mi?

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@Barış TURAN

CASTLE AJANS (Ebru ÇAKAL) Cevatpaşa Mah. Ordu Sok . 7 / 1 Çanakkale Ofis : 0 286 217 67 16 E-mail : ebrucakal@castleajans.com

Abi Ebru Hanımla irtibata geçiyorsun...

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@M.Ozkul siz 30 liralık çadır alanını mı kiraladınız Mustafa'cım?Abim ile komşu gelebiliriz size :)

GökhanRR

Daimi Üye
Tepki
138
Çanakkale zaferinin 18 mart da ki yıldönümü önce yasaklayan bir genelge yayınlayıp tepkilerin büyümesinden sonra geri çeken Çanakkale valiliğinin başındaki çürümüş zihniyeti öncelikle şiddetle kınıyorum ve lanetliyorum.

Ve dünya tarihine yön veren Çanakkale zaferinin 18 mart yıldönümünü millete unutturmak amacı güderek hayasızca 2-3 nisan gibi açıklamalarda yapılmış lanetliyorum.

Yukarıda arkadaşımız
@Hakan Boz demiş güzel kardeşim Çanakkale valiliği size gidin köprüden atlayın dese atlayacak mısınız ? sen 18 mart da git kardeşim git şehitlerini ziyaret et zaferini kutla.

100.yılında Çanakkale ye iş yerimden izin alamayacak olduğum için gidemeyecektim ama bu vatan hainleri yüzünden 2 elim kanda da olsa 18 mart da Çanakkale deyim..!

Tepki
31
Bisiklet
Lapierre
Ben de İzmir'den katılmaya karar verdim.Yol planını nasıl gideceğimizi haberleşip konuşabiliriz arkadaşlar.

Can incesu

Üye
Tepki
31
İsim
Can
Bisiklet
Carraro
Alanyadan Katılmak istiyenler benim ile kontak kursunlar otobüs kaldırıyoruz

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Kaydımızı kuydumuzu yaptırdık bakalım.Çamurluk taksam mı acaba diye de düşünüyorum bir yandan.Hava o tariihte iyi gözüküyor ama serin olacak belli ki.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Barış TURAN
Çanakkalede muhakkak görüşelim Barış çadırdayım ben Dardanos yerleşkesinde olucam, 2 sene önce çok fena yağmur yemiştik, inşallah bu sene olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@Eser Sevinç Biz de Dardanos yerleşkesindeyiz Eser.Hava durumu beni de kıllandırıyor sorma.Ne olur ne olmaz yağmurluk alacağız biz.

• Beğen
Tepkiler: Eser Sevinç

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Abimin ve arkadaşı'nın aynı anda sakatlanması ile tur bizim için iptal malesef.Konaklama rezervasyonunu da iptal ettirdik az önce.Artık ne yapim,kendimi Uludağ'a vururum haftasonu.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@mehmet ulaş Ben daha önce gitmiştim,abim ve arkadaşı görsün istiyordum.neyse yaparız bir ara yazın.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Barış TURAN
Geçmiş olsun abine ve arkadaşına. Artık yazın bir Uludağ turunda görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN