399 Euro'ya Cannondale

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Arkadaşlar,

Cannondalelerin bazı modelleri bildiğiniz gibi ciddi bir indirimde.

Bunlardan

Cannondale F9 399 Euro Hem bay hem de bayan modeli var...

http://pelotonbicycles.com/images/products/detail/cannf9black09.jpg

Cannondale F8 449 Euro

http://pelotonbicycles.com/images/products/detail/cannf8gray09.jpg

Cannondale Quick 5 ise 349 Euro

http://video.cannondale.com/images/09/CUSA/large/9QRW5_blk.jpg

Scudo

kenan

Aktif Üye
Tepki
9
Bisiklet
Cannondale
Cannondale Quick 5 ise 349 Euro

bu model el yapımı acaba . hangi renkleri var ,tüm kadro boyları elinizde mevcutmu ?

• Beğen
Tepkiler: Elçin Yıldız

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba 3 renk seçeneği var. Bahsettiğim bu modeller fabrikasyon üretimdir. Bütün bedenleri de var.

m6rk

Daimi Üye
Tepki
167
Keşke 1-2 model de yol bisikleti indirime soksaydınız... Mesela CAAD9 compact, Tiagra setliyi...

• Beğen

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Bir tur bisikleti olarak Cannondale Quick 5'i çok beğendim. Üzerindeki komponenetler Shimanonun hangi sersine denk geliyor?

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar indirim stoklarla sınırlı. Zaten stoklar bitmek üzere. Düşünen varsa en iyi zaman derim.

Q5 modelinin üzerinde shımano acera ve altus donanım var. Turcular için harika bir bisiklet

metin uz

Üye
Tepki
6
Ulaş bey kardeşim merhaba...
CANNONDALE yarış bike performans açısından hangi tour bisikletleri muadil görürsünüz yine 28 boy ve CANNONDALE olarak.
metin uz

metin uz

Üye
Tepki
6
Ulaş bey az önce yazmayı unuttum bahsettiğim bisiklete arkalık koyup 5--10 kiloda yük düşünürsek...???
SAYGI VE SEVGİLERLE
metin uz

grideniz

Aktif Üye
Tepki
24
@ulas

Merhaba ben elinizde cannondale f9 2009 modeli hala mevcut diye soracaktım bir de bu bisikletin ağırlığı ne kadar ankaradaki bayinize gelsek test sürüşü yapabilir miyiz

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
çöpünede binsen mercedes e bincen diye bir söze dayan mış bu konu ama o fiyata daha alt marka da daha üstün malzemeler bulunabiliyor :)

Timukan Karaca

Aktif Üye
Tepki
363
Merhabalar, su anda Amerika'dayim ve 6 ay kadar burada kalacagim. Bisikletsiz yasayamadim ve bir bisiklet alamak istedim . Cannondale Quick 3 dusunuyorum . Memphis'de yasiyorum tam tur bisikleti icin yollara sahip. Siz ne onerirsiniz ? Turkiye'de fiyati nedir acaba ?
Quick 5 de var Altus ve lastikler farkli -Jalco DT 21 lastikler
Quick 3 de =Shimano Alivio - Shimano Deore Element Xero C3

Iyi bir kullaniciyim ama teknik olarak fazla bilgim yok ( nede olsa bayanlar fazla bilgili degil bu konularda )
Siz ne onerirsiniz ?? Baska bir modelide olabilir Cannondale'in ama ben tur bisikletisiyim gorunus olarak uygun geldi .Tabiki teknik olarak bilmyorum.

Tepki
6
Timukan Hanım merhaba
ben yaklaşık son 2aydır iyi bir bisiklet alabilmek için para biriktiriyorum..
bu zaman zarfında da gerek internetten gerekse birebir bisiklet satıcılarından görüş alarak bir fikir sahibi olmaya çalışıyorum.
sizinde bildiğiniz gibi artık internet dünyayı ayağınıza getiriyor.özellikle bu gibi alışveriş durumlarında mağazaya gitmeye gerek kalmadan herşeyin en ince ayrıntısına kadar tüm özelliklerini öğrenebilmekte çok büyük bir nimet..
benim nacizane fikrim cannondale tur bisikleti için çok iyi bir marka.
hele sizin için biçilmiş kaftan..çünkü cannondale'in memleketindesiniz(usa)
bakın aşağıdaki linkte bu markaya ait bayan bisikletlerini göreceksiniz.yine bu sayfanın en altında RECREATION başlığıyla ADVENTURE ve QUICK modellerini göreceksiniz.
maddi durumunuzun gücüne göre buradan gönül rahatlııyla bir seçim yapabilirsiniz.

(link)

saygılar
Turgut Akyürek

• Beğen
Tepkiler: Timukan Karaca

Timukan Karaca

Aktif Üye
Tepki
363
Turgut bey merhaba ,
Tesekkurler verdiginiz bilgilere. Bende Cannondale Quick 3 de karar verdim.Insallah sizde iyi bir bisiklete sahip olursunuz. Bol pedalli gunler hepimize.