350 Tl Ye Kadar Bİsİklet Önerİsİ?

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar, hafta içi motorumu sattım. Bisiklet almaya karar verdim, şehir içi kullanacağım ve 350 tl ye kadar bütçe ayırabilirim. tavsiyelerinizi bekliyorum :)
* temiz ikinci el de olabilir...

Scudo

mehmet gülmez

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Bianchi
@Serhan Tık

Hocam ben de o fiyat aralığında bisiklet bakıyorum. Speed modelini görmemiştim, güzele benziyor. Ama istersen Salcano'nun Leonardo ve Ng 650 modeline de bak derim.

Tepki
19
Salcano'nun ng650 modeli sizin bütceniz için çok uygun bir bisiklet...komponent bakımından speed'den biraz daha iyi gibi duruyor..arada 70 tl kadar bi fark var speed 292 tl ng650 350-360 civarı ama ikisi arasında ng650 bir adım daha önde..

• Beğen
Tepkiler: Serhan Tık
Tepki
0
@Doğukan Özbek

ilginize teşekkür ederim, 365 tl + 20-30 tl arası kargo 70-80 tl ye diğer ekipmanları alırım diye düşünürüm

engin ku

Üye
Tepki
62
Selam,

Bende ay başında Salcano NG 650 aldım. Bisikletten gayet memnunum. Ancak bisikelti alırken sele ve pedalları değiştirdim, sele altı cantası, yama takımı, alyen anahtar takımı, ön-arka far, kilit, kask ve pompa aldım toplam 260TL verdim. Sadece suluk, kafes ve eldiven kaldı alınacak. Birde lastikleri değiştireceğim çünkü bisikletin üzerinde 26*2.1 dağlastiği mevcut. Eğer düz yolda kullanacaksan onlarıda değiştimen gerekebilir. İstersen bu aksesuarları internetten alabilirsin daha ucuz olacağına eminim.

Bisikletin şimdiden hayırlı olsun :)

Tepki
0
çok teşekkür ederim... iki teker tutku oldu herhalde, önceden motorsikletim vardı satınca bisiklet aldım. mersin anamurda nisan - kasım arasında bisiklet rahatlıkla sürülebilir...

mehmet gülmez

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Bianchi
İyi günlerde kullanın. Kadro boyu uzun boylu biri için uygun mu, göz kararı söyler misiniz?

• Beğen
Tepkiler: Serhan Tık
Tepki
0
@mehmet gülmez

175 boy için iyi. km saati taktık bikeye binme zevkim arttı...:)

Tepki
33
Merhaba,

Bisikletini neşeyle kullanman dileğiyle.
Bir Speed kullanıcısı olarak sana söylemek isterim ki; Speed'de 'düşük vites , yüksek kadans' oldukça işe yarıyor. Düz yolda bunun avantajını gördüğün gibi, rampa tırmanırken de kıymetini anlıyorsun.
Tekrar bisikletin hayırlı olsun.