350 tl bütçe

Umut Kılınç37

Forum Bağımlısı
Tepki
139
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar benim bisikletim iyi şimdi sıra abimde :).Abimde bisiklet alacak bütçesi 350 tl.Bunun 35 tlsi kask ,15 tlsi eldiven ,10 tl ışık ,10tl side matara kafesi ,10 tlsi pompa ,tamir aletleri (yama seti,alyan,sprey) 30 tl.Diğer aksesuarları kendi alır artık.Yani geriye 240 tl gibi bir para kalıyor.Şehir bisikleti istiyor bagaj ve çamurluk almaktan kurtulmak için.Alacağı bisikleti ev iş arası ve merkeze gitmek için kullanacak.Aklında şu bisiklet var ;(link) iyimidir? kullanan varsa yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyoruz.Maksimum 300 tl verebiliriz.

Scudo

Oguzhan.Pilgir

Forum Bağımlısı
Tepki
434
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Dostum hevesini kırmak gibi olmasın ama o bisiklet adamı bisikletten soğutur, 18 vites, çelik kadro, güye şehir bisikleti ama 26jant.....Bence acele etmeyin, 300TL bütçeyi belki biraz daha zorlayarak yada bekleyip biraz daha para birirktirerek arttırabilirseniz temiz bir ikinci el bisiklet bulabilirsiniz. Bu bisikleti sakın alma derim. Yada eğer acil lazımsa Kron XC250 modelini bir araştırın, MTB dir ama şu bisikletten 10 gömlek iyidir..

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Kask hariç diğer aksesuarlar için acele etmeyip ikinci el Salcano ng650'ye bakması daha mantıklı olur. Ya da bütçesini biraz daha arttırsın çünkü o bisikletten pek keyif alacağını sanmıyorum

Umut Kılınç37

Forum Bağımlısı
Tepki
139
Bisiklet
Salcano
Abimle konuştum bisiklet işini 1 yıl ertelemeye karar verdi ozamana kadar para biriktirecek yada bana yeni bisiklet alıp benimkini o alacak.