350-400-500 TL Bütçe

Tepki
11
Öncelikle Merhaba arkadaslar .. Ben yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum.. Fiyat aralığım çok fazla değıl (350-500 ) ancak bu butceye ıyı bır bısıklet bulabılır mıyım ? Yada kendim toplasam daha mı ıyı olur ? Yardımlarınızı beklıyorum .. İyi akşamlar ..

Scudo

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Selam.
Tabii ki iyi bir bisiklet bulabilirsiniz. Bisiklet mağazalarından kampanyaya giren modellere bakabilir, 2.el makul donanımlı çelik gövdeli olmayan kaliteli bisikletler bulabilir veya zayıf donanımlı, çelik gövdeli sıfır bisikletler bulabilirsiniz.
Forum 2.el bölümündeki seçeneklere bakabilirsiniz.
Bisiklet toplamak bu seçeneklere göre oldukça pahalı olacaktır. Kolay gelsin.
Hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: gokhan erdogan

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
bencede kesinlikle toplamaya kalkışma.senin için en uygunu hazır almak.ben senin yerinde olsam 2. el alırdım.

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Sedona Borla - Amoeba Hussar - Kron XC 500 yada 1000 vb bısıkletlere 2.el sahıp olabılırsın.Bıraz sabır edıp 2010 modellerın cıkmasını beklersen daha karlı cıkarsın :) Borla'nın fıyatı 500 600 TL arasında olabılır ve 0 guzel bır bısıklete sahıp olabılırsın.Toplama konusunda ıse kesınlıkle bulasma derım...Ancak 0 toplayacaksan o ayrı ;). İyi forumlar :)

mertcan gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
513
bak dostum kesinlikle kendin gidip toplu bir bisiklet alma derim bunun yanında 0 almanıda önermem 2.el parçalarla şöyle bir bisiklet yapabilirsin

17 inc alloy kadro
amoebaborla gidon gidon bogazı
shımano acera fren vites kolları
shımano acera fren bacakları
scs fren pabuçları
Cst traction dişli lastikler
mc range zincir
noname göbekli omega jantlar
shımano altus arka attırıcı
shımano acera ön attırıcı
shımano ayna kol
str ae 760 maşa(yağlandığında rock shox kadar esner)

bunları ikinci el olarak toplarsan tahminimce 300-325 tl arasında olur
bunları 0 olarak toplarsan tahminimce 600tl yi bulur
çok sağlam ve rahat bir bisikletin olur bisikletinin ağırlı yaklaşık 13.750 gr civarında olur istersen bende bu parçaların bazıları var sana uygun fiyattan satabilirim bana özelden msj atman yeterli((toplamak her zaman iyidir sebebi her parçayı özenle alman ve seçmen)) hadi iyi vites attırmalar

tevfik saka

Daimi Üye
Tepki
137
mertcan ne alakasız yorum yapıyosun ya yok satarım kardeşim burası senin dükkan değil adamın sorusuna doğru cevap ver!! arkadaşım bende öbür arkadalar gibi 2. el al derim hem yüksek donanım hemde ucuz olur toplamaya kalkarsan bu sefer de bayağı fazla masraf çıkar kendine iyi bak saygılar bye :D

Özgün ÇETİN

Forum Demirbaşı
Tepki
332
2.el daha mantıklı eğer takip edilirse güzel bisikletler çıkabiliyor.:)

Tepki
3
slm herkese arkadaslar bende aynı durumdayım 350 500 arası uzun yol icin ne önerirsiniz sıfırmı ikinci elmi alıyım..ayrıca biancinin replay hero modelleri icin düsüncelerinizi yazarsanız sevinirim herkese tskkrler simdiden

• Beğen
Tepkiler: Özgün ÇETİN

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Eğer alacağınız bisikleti en ince detayına kadar öğrenerek, vereceğiniz her kuruşa değecek şekilde elde edip binmeyi isterseniz forumumuzda daha çok eski konuları ve yorumları okuyup toplama bir bisiklet alacaksınız veya hazır alıp, alırken bazı parçalarını kişiselleştireceksiniz,

Ya da orta halli birşey olsun, üzerine fazla kafa yormayayım, bir an önce satın alayım derseniz, yine forumumuzdaki eski konuları okuyarak hazır satılan modellerden birini alabilirsiniz.
Alınca bisikletlerimizin fotoğrafları bölümünde aracınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@tevfik saka

arkadaşım lütfen konuşmalarımıza dikkat edelim mertcan forumda yenidir tamamen alışmamıştır bu şekilde konuşmanız yanlıştır saygılarımla iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
2007 xc 1000 kadro alıp temiz ikinci el parçalarla çok güzel bir bisiklet toplayabilirsin :)

mert erdogan

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Specialized
@Baturalp Bozalp
ben daha gecen hafta 2.el ama gıcır gıcır sıfırdan farksız durumda diyebilirim amoeba hussar aldım 380 tl ye.kararımı da forumda edindigim bilgi ve tavsiyelere gore verdim.biraz agır olması dışında gayet memnunum,yeni baslayanlar icin uygun bir secim diyebilirim

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
@tevfik saka

Yorum yaparken saygıyı göz ardı etmeyiniz...Düzgün cümleler kurup arkadaşlarınıza yardımcı olmanız daha iyi olur.Ayrıca güzel türkçemizi katletmeden kelimeleri ve cümleleri eksiksiz yazınız!!!

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Bisiklet alacak olan arkadaşlara duyrulur...Bütçem az ama kaliteli bir bisiklet istiyorum diyorsanız işte size bisiklet...Kron XC 3000 metalik gri.Yalnız parçaları XC 500 parçasıdır bunu unutmayınız.Bu yüzden fiyat uygun.Ben bisikleti gördüm.Rengi çok hoşuma gitti.Üzerindeki parçalarda başlangıç için iyi.Bisiklet 21 vites V-Fren.Taksitli fiyatı 550tl.Nakit 500tl'ye bırakıyorlar...Vakit bulusam resimlerini buraya yükleyeceğim arkadaşlar.İlgilenenler varsa Sirkeci Efor Bisikletten bilgi alabilirler.Ben ordan XC 4000 Aldım ve çok memnun kaldım.Bu yüzden bu bisikleti sizlere öneriyorum:)

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
size tek tavsiyem iyice bir araştırın.... belirlediğiniz fiyata makul bir bisiklet alabilirsiniz forumda çok güzel konular var iyi kötü parçalardan braz anlayın ve kullanım amacınıza hitap edecek modellere bakın :in: iyi forumlar...

sadık özer

Forum Demirbaşı
Tepki
158
Bisiklet
Beldeyama
uzun yol için alacaksan eski yarış bisikletlerine yoğunlaş derim genel olarak çok sağlam oluyorlar sitelerden 150 200 liraya bulup üzerine istediğin parçalrı eklersin tek değiştirmen gereken tekerler olabilir jantlarla birlikte ama çok rahat bir performans sağlarsın emin ol bulursa eski beldesan bisikletleri tavsive ederim

Tepki
9
ben de aynı fiyat aralığında bir bisiklet arıyorum lakin siteıdeki ikinci el bisiklet kısmını biraz karmaşık buldum bu nedenle pek fayda sağlayamadım.çünkü bisikletten ziyade yedek parça ilanları var. keşke iki kategoriyi ayırsalarmış...

AHMET SAFA

Aktif Üye
Tepki
106
bianchi almamanı tavsiye ederim bianchi işleri çok bozdu çok ağır bisiklet yapıo uzun yolda sıkıntı yaşarsın...sedano veya cube eğer maddi durumun yetiosa trek almanı tawsiye ederim...(trek ömür boyu garantili bir bisiklet) saygılar....