31 Mayıs-1-2 Haziran 2013; Yalova 2. Uluslararası Bisiklet Festivali

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Bisikletli Gezgin tarafından paylaşıldı.

 1. Bisikletli Gezgin

  Bisikletli Gezgin Onursal Üye

  Kayıt:
  3 Mart 2011
  Mesajlar:
  3.864
  Beğeniler:
  4.864
  Şehir:
  Altındağ, Ankara
  Bisiklet:
  Sedona
  Seviye:
  Yalova 2. Uluslararası Bisiklet Festivali; 31 Mayıs-1-2 Haziran 2013

  "Dört Teker Bedenimi Taşır; İki Teker Ruhumu"

  31 Mayıs / 1 - 2 Haziran 2013 Cuma, Cumartesi, Pazar günleri Yalova'da bisiklet tutkunlarını bir yeşil maceraya davet ediyoruz, PAB Yalova Grubu olarak.
  1 - 2 Haziran'da Yalova'da Buluşuyoruz!

  [​IMG]


  Marmara'nın güzel şehri Yalova, yeşille mavinin buluştuğu, pek çok güzelliğin saklandığı bir şirin il. Yalova, organik ulaşım projesiyle, bisiklet yollarıyla, giderek artan bisikletli sayısı ve bisiklet gruplarıyla, İstanbul'a, Bursa'ya Kocaeli'ne en yakın 'doğal bisiklet parkuru' aslında. Haziran'ın ilk haftasındaki etkinliğimzde bu doğal parkurun bir kısmını pedallayacağız, her şehirden gelecek PAB üyeleriyle ve adını sayamadığımız pek çok grup, ferdi bisikletçi ile Yalova'da bir araya geleceğiz.
  Kontenjanımız 450 pedal. 250 kişi oda , 200 kişi çadır (100 çadırı geçmemek kaydıyla) kontenjanımız vardır. Katılım ücreti konaklama şekline göre katılım formunda belirtilmiştir. Vaadettiğimiz şehir Yalova. Bisiklet Kenti için bisikletliler iş başına... 2 tekerle ruhunu taşı özgürlüğe... Çevrecidir, sosyalleştirir, özgürleştirir, delidir hem, bir yandan ulaştırır, bir yandan heyecanlandırır, formda tutar, yeniler, 2 teker... Bekleriz.

  Ayrıntılar için tıklayınız...