31.6 gidon yerine 31.8 taksam sorun yaşar mıyım?

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında özer çankaya tarafından paylaşıldı.

1. özer çankaya

özer çankaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar Sedona 711 Kullanıcısıyım Gidonumu Düz Gidon İstiyorum Ama Gidon Uyumu 31.6 Buda Piyasada Pek Yok onun Yerine 31.8 Gidon Taksam Destekler Mi ? Veya Gidon ve Gidon Boğazını Değiştirirsem Furş ve Maşadan Bir Problem Yaşarmıyım ? Şimdiden Çok Teşekkür Ediyorum :)

2. bibisiklet

bibisiklet İki Çay Bi Bisiklet

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @özer çankaya konuyu hortlatıcam ama aynı soruyu bende soruyorum yeni konu açma gereği duymadım.

3. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    31.6 diye bir ölçü olmaması lazım gidonda..
    31.6 olanlar sele borusu oluyor. Ya 31.8'dir ya da 25.4 ;)

4. bibisiklet

bibisiklet İki Çay Bi Bisiklet

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @Edip Dinçer Sedonalar da 31.6 oluyor sanırım. Anlatmak istediğimizi anlamışsınız ama cevabını bilmiyorsunuz sanırım. Edit: Yetkili servis bana yanlış bilgi vermiş Aslı Bisikleti arayınca tamam 31.8 miş.

5. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Gidonlarda 31.6 ölçü olmaz.
    Özel yapım bisikletiniz olur, onda istediğiniz ölçüyü yaptırırsınız ancak Sedona gibi yerel bir firma gidip kendine özel gidon yaptır(a)mayacağından o çok büyük ihtimalle yazım hatasıdır.

Örneğin, Deda markası; gidonları 31.7mm olarak satıyor ama o gidonlar 31.8mm aslında.
    İtalyan firmaların öyle garip huyları var. Ağırlık olarak da çok garip şeyler yazabiliyorlar.

Yazım hatası değilse bile; Sedona, Deda'ya özenmiş olabilir :D

İlginizi Çekebilir

glycemicindex.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-1-19_12-36-11.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...
qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...