3000 TL bütçeye uygun güzel yol bisikleti

Tepki
38
Bisiklet
Corratec
Merhabalar,
Ben iki senedir bianchi slr 200 kullanıyorum, bisikletimin durumu aslında iyi jantlarımı ve lastiklerimi yeniledim oldukça masraf yaptım ancak daha iyi bir bisiklete geçmek istiyorum.
3000 TL bütçe ile kadro boyu bana uygun olabilecek (174 boyum var) yaklaşık 8,5 kilo civarlarında güzel bir yol bisikleti arıyorum. Öneriniz varsa yazabilir misiniz.
Şimdiden teşekkürler :)

Scudo
Tepki
38
Bisiklet
Corratec
Teşekkürler,
başka öneriler de olursa aralarında seçim yapmaya çalışırım :)

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Linkdeki bisikletin single speed modelini kullanıyorum. Çelik bisiklet çok farklı bir deneyim. Tavsiye ederim. Linkdeki bisikleti evanscycle.com dan alırsan KDV yi düşüp gönderiyor. Gümrük masraflarıyla beraber 3.000 TL nin biraz altında mal olur.

(link)

(link)

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Reynolds teknolojisi kadroların hafif olması,zarifliğini görmemek elde değil.Sanat şahaseri.Bana göre ne aluminyum ne karbon.Dünden bugüne steel is the steel:D.

Tepki
38
Bisiklet
Corratec
@Hakan Acar

Hakan Bey öneriniz için teşekkür ederim :) daha önceden de hep deltadan alışveriş yaptığım için aklıma yatmıştı zaten. Cumartesi günü kendi bisikletimi vererek Corratec Dolomiti 105 aldım. Bu da fotoğrafı...
https://www.bisikletforum.com/a/img694/7449/llic.jpg

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
önceki bisikletin fiyatını düştüler mi düştülerse ne kadar düştüler ve bisiklet ne kadar :)

Tepki
38
Bisiklet
Corratec
Bu bisiklet 3500 TL civarındaydı. Önceki bisikletimin fiyatını düştüler ancak önceki bisikletimin üzerinde neredeyse sıfır kondisyonda olan Shimano RS10 jantlar ve Conti GP lastikler vardı. Onları da Delta'dan aldığım için güzel bir indirim yaptılar açıkçası benim için oldukça iyi bir alışveriş oldu.