3000 liraya mtb önerisi

Tepki
31
Bisiklet
Sedona
hayırlı ramazanlar arkadaşlar.üst düzey bir mtb bisikleti istiyorum. bütçem 3 bin lira civarında. bu bütçeye kendim mi toplasam daha iyi olur yoksa direk alsammı karar veremedim. sizce ne yapmalıyım. parça veya bisiklet olarak marka model önerisi bekliyorum. teşekkürler bol pedallar

Scudo

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Ben kullandığım için TREK diyorum :)

Hüseyin Kara

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
KTM
Cube tavsiye ederim. Acid modelini kullanıyorum bir süredir ve çok memnunum. Türkiye'de fazla tutulmasa da son derece sağlam ve kaliteli ürünler.

Linkteki bisiklet 3100 TL civarı. İyi bir pazarlıkla çok daha uyguna alabilirsin diye tahmin ediyorum.
(link)

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@mehmetakbas

benım onerım ıse salcano assos 50 slx alıp sonra kadroyu değiştirmen.bu benım kanaatım ama son karar senın.böyle yapan arkadaşlarım var.

@mehmetakbas

artı olarakta genel olarak arazıde mı suruyosunuz yoksa asfalttamı suruyosunuz burasıda onemlı kadro açıları ona gore tasarlanmış ve ona gore ınsanı az veya cok yoruyo.

Ercan Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
251
Bisiklet
Scott
Mosso kullanıcısı değilim ama Mosso ların fiyatları donanımlarına göre gerçekten çok iyi.

(link)

buda slx lisi 2200 lira
(link)

Tepki
31
Bisiklet
Sedona
Genellikle toprak parkurlardayım cihat bey. Cube ler hoşuma gitti . mosso da iyi ama kadro hoşuma gitmiyo

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Evet Mosso Elite XT modeli gerçekten de üzerindeki komponentlere göre inanılmaz düşük fiyatı var. Yok ben mosso almam derseniz Merida :)

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mehmet bey, Uğur beyin linkini vermiş olduğu Rockrider 8.3, 3000 liraya alabileceğiniz en iyi donanımlı bisikletlerden biridir.
Alternatif olarak şuna bakabilirsiniz: (link)

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
o fiyat aralığında ne alsan donanım bakımından hepsi seni fazlasıyla tatmin edecektir.
ben " CORRATEC X-VERT 0.2 " kullanıyorum oldukça memnunum.
(link)

sana gene corratec önermem gerekirse
şu iki model e bakabilirsin.
(link)
(link)

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@mehmetakbas

salcano assos slx iyi bi pazarlıkla uygun fıyat alırsınız artı olarakta cube nın merıdanın trekın sedonanın connandale nın kadroları çok ıyı dıye bılıyorum ama tercıh sıze kalmış:) cube kullanma fırsatım oldu çok rahat bı kullanımı var.kadro açıları çok ıyı.:)

@mehmetakbas

buradanda kadro açılarına bakıp kendınıze en uygun olan kadroyu ve donanımı secebılırsınız. http://www.mtbtr.com/gezi_yayin/yayin.asp?kayitno=451

Tepki
31
Bisiklet
Sedona
rockrider bu fiyata göre benimde hoşuma gitti.diğer bisikletlerde gayet iyi arada uçurumluk bir fark yok.yorumlarınız çok işime yaradı teşekkür ederim hepinize. bol pedallar