300 kilometrelik Tuz Gölü gezisi

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Tugberk Tezel

Bir daha 300 km. yaparmıyım. Evet..
Ancak çok daha fazla düşündükten sonra..

Bisiklet üzerinde geçirdiğimiz zaman inan sadece sakallarımızda değil, bisikletle temas halindeki yerlerimizde de ciddi biyolojik değişimlere yol açmıştı Tuğberkcim. Tabi böylesi ayrıntıların fotolara yansıması mümkün değil.. Çeken bilir sadece...

Ancak şu var ki, bisiklet üzerinde çekilen her sıkıntı unutuluyor.. Keyifler ise sanki baki kalıyor..
Keyiflerin en güzeli ise sizlerin yorumları.

Sağolun varolun..

Sen çok yaşa Bisikletforumun en karizmatik eleştirmeni.. Sen çok yaşa Tugberk.. :)

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Başar

Teşekkürler bizden Sn. Başar, kayda değer bir şey yapabilmişsek ne mutlu bize.

@necod

Antalyaya selamlar.

@byloft

Teşekkürler byloft

@Necati Bilgen

Abi müsadenle önce biz senin gittiğin kadar yol gidelim de sonra seninle konuşmaya cüret edelim.
Abi sen şehir farkından dolayı belki aramızda değilsin belki ama kalbimizdesin. Biz de sizlerin yanınızda olmayı çok arzularız. :)

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
@Tugberk Tezel

ben teşekkür ettim tugberk abicim eh forum kullanmayı bilmemenin faydaları mesaj tarihlerinin nerde yazıldığını hala bilmiyorum açıkcası incelemek lazım:eek: :eek: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
abi soz bulamiyorum...
size hayranlikla bakiyorum...
bende orada olmak istiyorum
ama olamiyorum...

ya nekadar guzel bir gezi olmus boyle her fotoya tekrar kez bakiyor insan. ileride bir spor programi yaparsam ilk konugum sizlersiniz SÖZ veriyorum :)

bu is boyle olmicak ben konyaya tasinicam en sonunda, bana is varmi orada :D
gorusuruz insallah enkisa zamanda hoscakalin

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
bundan önce sizin diğer gezinize yorum yapmıştım ama bu gezinizi yeni görüyorum ve gercekten ben de diyecek söz bulamıyorum..

fotograflar ve gezi zaten muthiş,hepsine ayrı ayrı yorum yapmak isterdim, güldügüm :) ,inanılmaz buldugum:eek: ,kıskandıgım :eek: .... :)

bunun dışında,anlatımınız o kadar güzel ki;inanın sanki ben de ordaymışım gibi ve şimdi ne olacak acaba diye heyecanla ve çoğu yerde 32 dişimle okudum yazınızı :) her paragraf birbirinden keyifle ve heyecanla okundu :) (hepsine de ayrı ayrı yorum yapmak isterdim ama siz de aynı işkenceyi çekmeyin :eek: :p :) diye yazmıyorum )

her seferinde dile getiriyorum ama konyanın güzel ruhunun yansıyabildigi ve herkesin tanıması,örnek alması gereken büyüklerimizsiniz :)

konyaya ve iron'lara sevgiler,inşallah birgun birlikte pedallarız

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@semrta

Sn Semrta sizin orijanal şeylerden hoşlandığınızı tahmin ederek sizi aşağıdaki gerçek hikayeye davet ediyorum.
Şelalelerden hoşlandığınızı anımsıyorum. Umarım aşağıdaki linkte yer alan fotolar sizde en serin ve güzel şelalerin etkisini uyandırır..
ŞELALE İÇİN TIKLAYINIZ:>>(link)

Selam ve saygılar.

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
gönderdiğiniz linke baktım şöyle bir,off diyip hemen kapattım..

sanırım yine yatmadan önce okuyacağım ama uyuyabilir miyim bilmiyorum..umarım o guzel yerlere gitmenin tatlı hayaliyle uykuya dalıveririm masalsı anlatımınızın ardından..

teşekkürler link için,geceye kadar hoşçakalın :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@semrta

Lütfen seviyorsanız eğer orta boy bir fincan kahve yapın önce kendinize..
Türk kahvesi ise orta şekerli, köpüklü...
Neskafe ise sütsüz şekersiz lütfen..

Odanın penceresini açın mümkünse serin hava dolsun içeriye..
Perdeleri çekin, ışıkları dinlendirin..
Kahvenin sıcak kokusu burnunuza iliştikçe, önce içiniz ısınsın..
sonra bir parağraf daha okuyun hikayeden insanın kanını donduran..
sonra bir parağraf daha..
üşüdükçe bir yudum daha alın kahveden..
ısındıkça bir parağraf daha okuyun hikayeden..
Adı gergin ama sonu serin bir hikaye bu korkmayın..
Doğanın kucağı en az ana kucağı kadar şefkatlidir..
Bu doğanın kucağında yaşanmış bir hikayedir..

Fotolara geçmeden önce okuduklarınızın yerine koyun kendinizi...
Hayal edin oraları..
Sonra fotolara geçin ve kontrol edin hayallerinizi..
Acaba fotolar mı daha hayali...
yoksa sizin hayalleriniz mi daha gerçek..???

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
Mesut agbi mukemmel bir tur,olaganustu bir anlatim:) Paylasim icin cok tesekkurler.

Buarada cesmenin basindaki kimildamadan duran agabeyimiz forumdan biri:eek: Iron man ekibinin sirrini cozmeye calisiyor:)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@msconfig

@Efe Yıldırım

@Tigris

@xcangel

Teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler......

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
bu azimle yollar dayanmaz abi bunu belirteyim...ayrıca fotolar da gerçekten çok güzel..
yol gösterici...
harita gibi mübarek..:):):)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

swunk

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
söylenecek söz yok
beraber pedallamak lazımdı sizi daha iyi anlayabilmek için
ayaklarınıza sağlık

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
Mesut bey Merhaba
Bisikletforum a nisan 2007 de üye oldum..Dolayısiyle yapılan aktivitelerden yeni haberdar oluyorum.Fırsat buldukça bisikletforumu ziyaret ediyorum.O kadar çok yazı konu varki bitecek gibi değil. Ama ben çok memnunum burada olmaktan..Hem bilgi dağarcığım artıyor hem de gidemediğim, gidemeyeceğim yerleri sayenizde geziyor gibi oluyorum.
Geziniz 2006 a ait ama sizleri kutlamak istedim.. Azminizden, güzel fotoğraflarınızdan ve çok hoş anlatımınızdan dolayı.
Bütün kalbimle sizi alkışlıyorum..:winkenlux

Yalnız bişi varki beni çok tedirgin etti..Eve dönüş yolundaki gece sürüşünüz..
Çok tehlikeli .....!! Ya başınıza (Allah sizi sevdiklerinize bağışlamış) kötü bişi gelseydi..Arkada bırakacağınız kederi bi düşünün isterseniz..Bisiklet kullanmak biçok açıdan bi çok şeye değer ama sevdiklerinizi üzmeye değer mi..tekrar düşünün ..lütfen..

Güzel gezi, fotoğraf ve anlatımınızdan mahrum kalmamak adına size ve arkadaşlarınıza bol pedallı güzel günler diliyorum..Tekrar sizi tüm kalbimle kutluyorum..

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
mesut abi anlatım ve fotolar 10 üzerinden 10 gece nin 3ünde bile güldürdün ya beni allahta seni güldürsün

Tepki
671
Gezimiz bir hayli eski tarihli olmasına rağmen hala bizleri izleyen herkese çok ama, çok teşekkürler. İronman ekibinde olmaktan son derece mutluyum. sağlık ve sıhhatim bozulmadığı müddetçede ekipde olmaya İnşaallah devam edeceğim.
dede

• Beğen
Tepkiler: alikırbaş