30 saniyede 102 şınav

Mahmut Can Kaymaz

Daimi Üye
Tepki
204
30 saniyede 102 şınav:Ahhh-1660
http://img5.mynet.com/ha5/r/rekor-sinav.jpg
Uzak doğuda bir sporcu rekor sayılabilecek bir olaya imza attı. Tam 30 saniyede 102 şınav çeken adam oldukça rahat gözüküyor...:winkenlux

(link)

• Beğen
Tepkiler: 42FY
Scudo

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
android miymiş yoksa insan mı?

zafersidal

Forum Bağımlısı
Tepki
640
Bisiklet
Scott
hiçmi şınav çekmediniz? bu şınav değildir. şınav çekerken diz yerde olmaz ve vücut yere paralel olana kadar yani gögüs nerdeyse yere değene kadar indirilir ve bu hareketi saniyenin üçte birinde yapmak imkansızdır, bu şekilde yapmak ve bu skoru çıkartmak o kadarda zor değil yani android olmaya gerek yok. oturduğun yerden yazmak kolay diyenler için 30 saniyede 50 nizami şınav çekebiliyorum şuan ve daha fazla çekmem fiziksel olarak imkansız. ;)

• Beğen

Aydın Hiçyılmaz

Daimi Üye
Tepki
129
Dizini yere koyup koymadığı videodan anlaşılmıyor. Fakat en sonunda şınavı bitirdikten sonra dizi yerde gözüküyor. Bu çok açık. Ama bence şınav çekerken dizini yere koymuyor. Mynetdede çoğu kişi bu konuda haksız eleştiri yapmış diye düşünüyorum. Fakat nizami şınav çekmediği doğrudur. Fakat anladığım kadarıyla Guınnes standartlarına uygun şınav çekiyor. Zaten Kanadalı en çok şınav çekme rekortmeninin videosunu izlerseniz benzer şekilde şınav çektiğini görürsünüz. Bu adamın çektiği şekilde bile, çoğu insan onun çektiği şınavın yarısını aynı sürede çekemez. Yani öyle pekte küçümsenecek bir şey yapmıyor.

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
Ben de adamın, doğru dürüst şınav çekmediği düşüncesindeyim. Adam kafayı sürekli süngere vuruyor! Bizim çektiğimiz şınavla alakası bile yok! Bu Uzakdoğu şınavı diye farklı bir şey herhalde! Askerde komutanlara böyle şınav çekse, bu arkadaşın askerliği hiç bitmezdi.

• Beğen

iskender şerit

Forum Bağımlısı
Tepki
464
Bisiklet
Bianchi
Öyle şınavı bende çekerim, Adam dizlerini tam kırmıyor ki !. Adamakıllı çeksinde görek gerçek çekişini.....

42FY

Daimi Üye
Tepki
184
@Tarık Kalkan

Bana da öyle geldi:D

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
o sitede yapılan yorumlar yerinde olmuş, başka söylenecek söz yok bence, adamlarda doğru düzgün askerlik olmadığı için nasıl şınav çekilir bilmiyorlar.Askerde şınav çekileceği zaman komutan önce bağırır "şınav vaziyeti aaaaaaaaalllll" :D

• Beğen

Ahmet Türkölmez

Daimi Üye
Tepki
284
o sayma düğmesi göğüs kafesinin tam ortasında olsaydı tamam derdimama
adamın yaptıgı hakıkaten hafaıf bedenı kımıladaıtıp kafayı sallamak