30 Nisan'da İstanbul'dan İzmir'e

bis212

Aktif Üye
Tepki
72
İsim
Ahmet
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
30 Nisan 2022 (Ramazan Bayramı'nın hemen öncesi) yola çıkarak İstanbul'dan İzmir'e bisikletle gitmeyi düşünüyorum. Bandırmaya feribotla geçtikten sonra oradan sürerek 2 ya da 3 günlük bir sürüş olabilir. Beraber sürmek isteyen çıkar mı?

Scudo

felixyakuza

Daimi Üye
Tepki
2.706
İsim
Yaşar Kemal
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Turunuz ile ilgili daha çok done paylaşırsanız katılımcılar açısından faydalı olur. Nasıl bir rota izleyeceksiniz ? (otoyol, dağ-köy yolları vs) , Yük taşıyacak mısınız, kamp mı atılacak yoksa ultra sürüş tadında bas bas mı gidilecek ? Son olarak da ne tür bir bisiklet ile yola çıkacaksınız? (Yol,Tur)

şimdiden iyi eğlenceler, işiniz yolunuz rast gitsin. Sevgiler :)

bis212

Aktif Üye
Tepki
72
İsim
Ahmet
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Turunuz ile ilgili daha çok done paylaşırsanız katılımcılar açısından faydalı olur. Nasıl bir rota izleyeceksiniz ? (otoyol, dağ-köy yolları vs) , Yük taşıyacak mısınız, kamp mı atılacak yoksa ultra sürüş tadında bas bas mı gidilecek ? Son olarak da ne tür bir bisiklet ile yola çıkacaksınız? (Yol,Tur)

şimdiden iyi eğlenceler, işiniz yolunuz rast gitsin. Sevgiler :)
Beraber gitmek isteyen çıkarsa, güzergahı beraber de kararlaştırabiliriz diye düşünüyorum. Daha sakin olacağını düşünerek ben köy yollarını tercih ederim. Günde 100km civarındaki tırmanmalı (1000-1500 metre) sürüşlerde benim ortalama hızım 15km/s gibi oluyor. Kısa molalarla bu tempoda bir sürüşü tercih ediyorum. Konaklama konusunda kamp da pansiyon vs de benim için uygun. Yola çıkmadan tanışmak amaçlı İstanbulda buluşulur sürüş yapılır diye düşünüyorum zaten. Ben tur bisikletim (scott sub cross) ile yola çıkacağım.

Teşekkürler iyi dilekleriniz için :)

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.617
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü