3 yıldır ara verdiğim bisiklet sürmeye yarın başlıyorum.Ne yapmam gerek

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında eren6523 tarafından paylaşıldı.

1. eren6523

eren6523 Yeni Üye

Öncelikle herkese merhaba konu doğru yere açıldımı bilemiyorum.Yanlış yere açtıysam affedin.

Sorum şu olacak 3 yıldır ara vermiştim bisiklete yarın kısmetse lys sınavından hemen sonra başlamayı düşünüyorum.

Önceleri günlük ortalama 70-90 km arası yapıyordum.Bu sefer amacım günlük 100+. Yaş 19 Boy 1.87 kilo 80 bu arada. Acaba bir anda bu kadar zorlarsam sağlığıma zararı olurmu veya bisikleti sürmeden önce yapmam gereken ısınma hareketleri vs. varmı?

İlginizi Çekebilir

6.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
5.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
4.png