3 Temmuz - BSD istanbul organizasyonuna katılalım...

Tepki
2
bisiklet sevenler derneğinin websitesinde yayınlanan duyuruyu aynen aktarıyorum arkadaşlar... hepimiz orada oluruz umarım...

"BİSİKLET SEVENLER DİKKAT DİKKAT 3 TEMMUZ'DA BİSİKLETE BİNMEYE
DAVETLİSİNİZ.

DERNEĞİMİZİN KATKILARI İLE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİSİKLET
İÇİN DEV ADIMLAR ATIYOR.

-İLK ADIM İSTANBUL GENELİNDE BİSİKLET YOLU İHALESİ OLMUŞTU.

- İKİNCİ ADIM BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ 9000 BİSİKLET DAĞITARAK
ÖDÜLLENDİRMESİ OLMUŞTU.

- ÜÇÜNCÜ ADIMDA 3 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ 9:30 DA İBB SARAÇHANE BİNASI -
EDİRNEKAPI ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK ÇEKİLİŞLİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİSİKLET HALK GEZİSİ VE KULÜPLER ARASI BİSİKLET
KRITERYUM ( ŞEHİRİÇİ TUR ) YARIŞMALARI YAPILACAK.

3 TEMMUZ PAZAR GÜNKÜ ETKİNLİKTEKİ KATILIMCI SAYIMIZ İLE BİSİKLET
YOLLARININ YAPIMINI HIZLANDIRMAK İÇİN POTANSİYELİMİZİ YANİ BİSİKLET
YOLLARINI NE KADAR İSTEDİĞİMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ.

TÜM KATILIMCILARA TİŞÖRT VE MADALYA VERİLECEK OLAN ETKİNLİKTE AYRICA
ÇEKİLİŞLE 10 MTB BİSİKLET HEDİYE EDİLECEK.

HAYDİ BİSİKLET SEVENLER ŞİMDİ BİSİKLET ZAMANI."

BSD Bisiklet Sevenler Dernegi

Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267

Merhaba Ergün,
İşim olmazsa ben de gelmek istiyorum.Cuma akşamı telefonlaşırız.Güzergah çok kısa ama biz onu kafamıza göre uzatırız..

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Olur Behçet abi bende yolu uzatmak isterim. başka gelmek isteyen var mı arkadaşlar?

Tepki
2
ben avcılar tarafından gelicem valla... buralarda pek bisikletçi görmedim ama bakırkoy grubuyla beraber gelirim heralde... heyyo bakırkoylu arkadaşlarrrr... haberleşelim birlikte gidelim... msn den ulaşabilirsiniz bana...

Lay Lay Lom

Aktif Üye
Tepki
42
Bende gitmeyi düşünüyorum.Ama hala düşünüyorum bir karar verebilmiş değilim :)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
demet abla ve oğuzhan abi listeye bi kişi daha ekleyin.bende geliyorum.ama nerede buluşacaz.ben eyüp sultan'dayım saraç hane bana çok yakın.yanı deparlı gidersem.5 dk bile sürmez..tabi arabanın tekine geçmezsem...:D:D:D gezide görüşmek üzere...

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
arkadaslar turu uzatma konusunda mail grubuna da msj attım ama buraya da yazmakta fayda var, organizasyon bittikten soora şöyle kalabalık bi grup toplanıp sarıyer yapalım, böregimizi yiyelim, ister sahilden ister bahçeköy e dogru orman yolundan dönelim, artık 2. yarısı grup kararına kalmış ama sarıyer çok iyi olcak bence. mailde de yazdığım gibi biz 3 kişi olduk bile. nasıl buluşacağımız konusuna gelince telim 0535 4189114 msn im yildizmuammer@hotmail.com zaten organizasyon sonunda bi a3 kagıt açarız sarıyer gezisi diye, görürsünüz.
pazar günü buluşmak üzere

tamergunal

Üye
Tepki
1
arkadaslar bizde (ramazan ve ben) geliyoruz.. mecidiyeköydeyiz. gitmeden haberleselim bir yerlerde bulusup gidelim isterseniz kalabalik olabilir... msn: tamergunal@hotmail.com

Lay Lay Lom

Aktif Üye
Tepki
42
Bende nihayet kararımı verdim, saat 7:30 da metin abinin orada olacağım, oradan dükyanı kapatıp hep beraber gideceğiz.Fakat sarıyer bana uymuyor, çünkü ben tekrar bakırköye dönerek kursuma devam etmek zorundayım.

Bu çarşamba akşamı ben ve mehmet eminönüne kadar gittik döndük, amacımız ortaköydü ama olmadı geç çıkmıştık.Bundan sonrada arada lavelleri artıra artıra böle akşam turları yapmayı düşünüyoruz avrupa tarafında.Tabi anadolu yakasının ki gibi böle çaylı, börekli,fotoğraflı, sohpetli olmuyor, katılmak isteyenlere duyrulur :)

tamergunal

Üye
Tepki
1
biz mecidiye köydeyiz hemen hemen her aksam cikiyoruz ortaköy besiktas bogaz taraflarina.. haberleselim katiliriz(m) turlara.. bu tarafta da cayirli cimenli gidilecek yerler var buluruz. :) pazar gunu gelicek arkadaslarla ortak bir nokta belirleyelim bence orda birbirmizi bulamayabiliriz...

Lay Lay Lom

Aktif Üye
Tepki
42
Bizim istikamet şöle olucak sanırım, bakırköyden saat 8 de çıkarız ido ya kadar sahilden pedallarız, sonra oradan sola döneriz.Ama Ne saatten eminim nede istikametten.Bu nedenle nasıl birbirimizi buluruz bilmiyorum.Şöle bir ipucu verebilirim size .Bizim gruptakilerin genelde üzerinde metin bisiklet tişörtü ellerindede karanfil oluyor :)

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Bu çarşamba akşamı ben ve mehmet eminönüne kadar gittik döndük, amacımız ortaköydü ama olmadı geç çıkmıştık.Bundan sonrada arada lavelleri artıra artıra böle akşam turları yapmayı düşünüyoruz avrupa tarafında.Tabi anadolu yakasının ki gibi böle çaylı, börekli,fotoğraflı, sohpetli olmuyor, katılmak isteyenlere duyrulur :)

Selam,
Anadolu yakasinin çayli börekli turlarina da bekleriz.
Lutfen bir pazar gününüzü kendinize ayırın, ve Avrupa yakasındaki tüm arkadaşlarla beraber Tuzla gezisi yapalım. Tanışalım, kaynaşalım. Biz Kadıköylüler olarak gelelim, Sarıyere gidelim, sizler gelin Büyükadaya gidelim. Birlikte pedallayalım.
Ama, öncelikle biraz kendinize zaman ayırın. :rolleyes:

Caddebostan_Sahil_Grubu yöneticisi
Caddebostan_Sahil_Grubu@yahoogroups.com

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
arkadaslar pazar günü 09:30 da yarış var, gezi 11:00 de,asıl büyük olay yani. gezi edirnekapıda bitiyor ama tam olarak neresinde bilemiyorum, şöyle desek mesela nasıl olur? 12:00de edirnekapı türkpetrolde, biz iki kişi bekliyor olacağız mavi kasklar,turuncu t-shirt (seçilmesi kolay olsun:) )bisikletlerin biri alüminyum toplama, biri trek 6500. buluşabilmek dileğiyle