3 mayıs pazartesi sarıyer

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ömer DEMİROK tarafından paylaşıldı.

1. Ömer DEMİROK

Ömer DEMİROK Üye

Seviye:
    Selamlar arkadaşlar;
    Pazartesi günü Sarıyer taraflarına gitmeyi düşünüyorum,, katılmak isteyen olursa zaman ve rota konusunda konuşabiliriz.

msn : omerdemirok@windowslive.com

Not.: Bir tur organizasyonu değildir, zira öle bi tecrübem yok, sadece yanıma yol arkadaşı arıyorum.

2. loribarokas

loribarokas Aktif Üye

Seviye:
    saat 5 gibi ben de beşiktaş - telli baba rotası yapmayı düşünüodum istersen ortak bir nokta bulabiliriz...

Ömer DEMİROK

Ömer DEMİROK Üye

Seviye:

hocam inşallah bidaha ki sefere, bugün sabahtan Rumelifeneri'ne gittim.
    Dönüşte ters istikamette 2 bisikletli gördüm, muhtemelen onlardan biri sendin.

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.47.23.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
6.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2015-10-12_16-28-46.png
Bisiklet süren (veya koşan, yüzen, kürek çeken) birisinin performansını belirleyen üç eşik değeri var. Bu eşik değerleri ve ilgili aktivite türleri: - Aerobik kapasite -AK (birkaç dakikadan, 5-6...